2733
2734
عنوان

دعا برای افزایش محبت شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 60036 بازدید | 103 پست
خودت امتحان کردی ؟ 

مامانم امتحان کرده خمش اثر میکنه عزیزم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو به تعداد جمع سن خودتو شوهرت بخون بعد یه مدت هرچی بگی میگه باشه اثرش محشره پول میده محبتش زیاد م ...

عزیزم به تعداد جمع سن خودش و شوهرش یعنی دقیقا چه جوری؟مثل

مثلا سن خودمون بیست سال و پنج ماه باشه، سن ششوهرمون بیست و سه سال و‌ نه ماه جمعش میشه چقدر؟

اون ماه‌ها چه جور محاسبه میشه؟

2728
مامانم امتحان کرده خمش اثر میکنه عزیزم

اونوقت اون ذکرایی که گفتید اگر تعدادش کم و زیاد بشه و مثلا دم اذان ظهر نخونیم، ممکنه نتیجه عکس بده؟

اون آیه اجعلنی از کجا گرفته شده ؟ از قرآن یا جای معتبر دیگه؟

عزیزم الان سرم درد میکنه باید برات تایپ کنم فردا ریپلایم کن بیام اینجا واسه همه مشکلاتت دعا بزا ...

میشه ب من بگی😥😥😥

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2738
اینو به تعداد جمع سن خودتو شوهرت بخون بعد یه مدت هرچی بگی میگه باشه اثرش محشره پول میده محبتش زیاد م ...

سلا عزیزم ببخشید اگر هنوز تو سایت هستی میشه بگین شما انجام دادیم نتیجه گرفتین شوهرمنم خیانتکار پولم به نمیده همه ش دنبال راهه برای رفتن پیش اون آشغالا

محبت نداره دلم داره آتیش میگیره خیر ببینی الهی اگر میدونی چجوری کمکم کن

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
سلا عزیزم ببخشید اگر هنوز تو سایت هستی میشه بگین شما انجام دادیم نتیجه گرفتین شوهرمنم خیانتکار پولم ...

سلام عزیزم برای جلوگیری از خیانت هرروز تا اذان ظهر گفت این ذکرو بگو

یارقیب 

۱۱۰ بار بگو ya raghib

برای محبت و پول دادنم همونی که نوشتم رو بخون 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
سلام عزیزم برای جلوگیری از خیانت هرروز تا اذان ظهر گفت این ذکرو بگو یارقیب  ۱۱۰ بار بگو ya ...

مرسی عزیزم لطف کردی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706