2737
2734
عنوان

چقد چندسال پیشا فیلمای ماه رمضون خوب بود

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 25 پست

حتی پایتخت 4 هم که چندسال پیش ماه رمضون گذاشت از بین پایتخت های دیگه اصن جالب نبود

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلمای ای فیلم را ببین ملکوت پایتخت

خو دیدم اینا رو .خصوصن ملکوت چندین بار دیدم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
اغما. متهم گریخت .خانه بدوش.خداحافظ بچه... یادش بخیر

یه سریال بود سیروس گرجستانی بازی میکرد، آخرش اخشابی میخوند : خرمن  نداشته هامون ... واقعا جالب بود. طرف تو اطراف خودش  آدم شناخته شده و با عزتی بود با اصرار بچه ها میان تهران اما کلی سختی میکشن. هم طنز بود هم مهمتر اینکه محتوا داشت، چیزی که 90 درصد طنزهای الآن نیستند  و "صرفاً" شوخی های روزمره و خنده های آنی هست. تلویزیون میخواد وانمود کنه مشکلات  زیادی  هست اما زندگی قطعا حداقل گاهی هم شده لبخندهایی  داره، حقیقت اینه تلویزیون تبدیل به غمخانه ملی شده. متاسفانه چون دیگه باب  شده هر ماه  هر شبکه یه سریال پخش کنه، زمانبندیشون هم جوریه همدیگرو  پوشش میدن، خب معلومه اوضاع اینطوری میشه. البته ذائقه مردم چند سالی هست هم غمدوست شده ، نمونه اش مجموعه ستایش بود

2731
یه سریال بود سیروس گرجستانی بازی میکرد، آخرش اخشابی میخوند : خرمن  نداشته هامون ... واقعا جالب ...

اره سریال متهم گریخت رو میگی چقد خوب بود

واقن سریال های ایران چقد غمناک شده اصن چند ساله یه سریال قشنگ و پربیننده هم بزارن اشک ادم درمیاد

قبلن سریال طنز میزاشتن محشر

زیر اسمان شهر 

برره

باغ مظفر

چارخونه

الانم یه چی یاد گرفتن سریالا رو پخش خانگی میکنن مث قهوه تلخ و شهرزاد ...

اره سریال متهم گریخت رو میگی چقد خوب بود واقن سریال های ایران چقد غمناک شده اصن چند ساله یه سریال ق ...

مرد هزار چهره و دو هزار چهره بینظیر بودن. قصه کارمندی که تویه   سازمان سالهاست کار میکنه و جرات یه برخورد دوستانه و گرفتن یه روز مرخصی رو نداره. ناگهان اتفاقاتی میفته براش که به  لحاظ مکان و شرایط شغلی برای بیننده جذاب بود. مثل یک کاپتان پرواز و محی رازآلود کابین خلبان ، یا نقش فیزیوتراپیست و دکتر بین المللی یا مربی فوتبال و اتفاقات تمرین و پشت پرده ورزشی. واقعا جالب بود و لحظه به لحظه اش نکته داشت. برای جامعه ما همین خوبه، طنزی که محتوا داره و میخواد انتقادی بکنه که مستقیم نمیشه بیان کرد. چند سال بعدش مدیری مجموعه پزشکان رو میسازه که کمی با صراحت انتقاد میکنه و خیلی از جامعه پزشکی مقابلش موضع گرفتن. یادم افتاد مجموعه خنده بازار هم جالب بود که افراد و اسامی رو وارونه اما واقعی نقد میکرد

اغما. متهم گریخت .خانه بدوش.خداحافظ بچه... یادش بخیر

سلام عزیزم خوبی الان بهتر شده لکه هات خوب شده ؟؟؟دیروز تو افطار یادم افتادی بهت دعا کردم ان شاالله که قلب نی نی ات تشکیل بشه عزیزم 

خدایا شکرت   
سلام عزیزم خوبی الان بهتر شده لکه هات خوب شده ؟؟؟دیروز تو افطار یادم افتادی بهت دعا کردم ان شاالله ک ...

مرسی فرخنده جونم اره لکه هام داره روز به روز کمتر میشه شکر خدا

خودت خوبی

صدای قلب نی نی رو شنیدی؟

2738
مرسی فرخنده جونم اره لکه هام داره روز به روز کمتر میشه شکر خدا خودت خوبی صدای قلب نی نی رو شنیدی؟

عزیزم خدا رو شکر امروز باز هم تو افطار دعات میکنم ان شاالله بهتر بشی و نی نی گل رو سالم بغل کنی آمینن

اره عزیزم تو هفته 6 رفتم تو سنو شکمی 6 هفته و 5 روزش بود قلبش تشکیل شده بود خدارو شکر بعد گفت تو هفته 12 بیا که دو هفته بعد میرم الان هفته ده هستم خدارو شکر تا الان کمکم کرده ان شاالله که بعد این هم کمک میکنه ان شاالله 

خدایا شکرت   
عزیزم خدا رو شکر امروز باز هم تو افطار دعات میکنم ان شاالله بهتر بشی و نی نی گل رو سالم بغل کنی آمین ...

خوشحال شدم صدای قلبشو شنیدی عزیزم

ممنون از دعاهای خوبت

انشالله هفته 12 که میری مشکلی نباشه

اصلن هیچوقت مشکلی نباشه و بسلامتی بیاد بغلت❤❤❤❤