2726
عنوان

خانمهایی که بچه ۲۲ماهه دارن بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 57 پست
بخدا عاشق این بودم که ۲تا بچه یا ۳تا داشته باشم ولی به غلط کردن افتادم همینم بتونم جمع کنم هنر کردم، ...

ماهم دیگه تصمیم به تک فرزندی گرفتیم..وضع مالی مون خوبه وهمه امکاناتو داریم ولی اعصاب نداریم دیگه..اصلا نمیتونم تصورکنم دوباره این برنامه هاروداشته باشم..تازه شاغل هم هستم🙄

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
دقیقااااا پسر منه... میدوه میره سمت مخالف😐

باید خودمونو بزنیم به بیخیالی وگرنه دیوونمون میکنن

من اینجور مواقع میگم اونطرف پیشی هس بریم از نزدیک ببینیمش یا پروانه هس بالاخره به زبون میگیرم نشد به زور بغل میکنم میبرم😩😩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر من بیست و سه ماهشه..فقط ب ب و م م و د د....میگه..جدیدا موقع خوشحالی یا عصبانیت یه چیزای نا مفهو ...

تا سه سال واس حرف وقت هست.پسر من تازه ی ماه موترش روشن شده سعییی میکنه بگه و صداشم نامفهموم ی سری کلمه هاشو خودم و پدرش میفهمیم چی میگه .ی سری کلماتم واضح مییگه.انگار هنو تارهای صوتیشم اماده نی.در کل نگران نباش وفت هست.فقط فعلا دستور پذیری داشته باشه مهم مثلا ازش چیزای اشنا رو بخوای و بیار واست مثلا تلعن رو بیار کنترل رو بده....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
واای عزیزم گریه دیگه چرا؟همه بچه ها حرف میزنن دیگه بالاخره..اگه خیلی نگرانی ببر گفتاردرمانی..ولی پسر ...

مگه یه جا بند میشه که ببرمش گفتار درمانی...‌ممنون عزیزم..انشالله خدا گل پسرتو حفظ کنه

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
مگه یه جا بند میشه که ببرمش گفتار درمانی...‌ممنون عزیزم..انشالله خدا گل پسرتو حفظ کنه

گفتار درمانی زیر سه سال قبول نمیکنن.تنهاااا کارشون اینکه تو ی اتاق میره بچه بعد ی سری اوا پخش میشه وسلام همونو خونه کار کن هی ازش با خودت فیلم سلفی بگیر توش کلمات رو بگو هی براش فیلمو پلی کن...‌من خیلی از این کارا کردم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
تا سه سال واس حرف وقت هست.پسر من تازه ی ماه موترش روشن شده سعییی میکنه بگه و صداشم نامفهموم ی سری کل ...

نمیاره..هرچی بهش میگم نمیاره..فقط میدوه میره روسریمو میاره یا پیرهن باباشو میاره براش یعنی ببریم بیرون

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.

دختر من هفت ماهگی بابا مامان و میگف ولی چون واسش زیاد کارتون و برنامه های انگلیسی میذارم دیگه فارسیشو کم میگه معمولا بچه هایی که دوزبان یاد میگیرنم دیر به حرف مییان. فرق نداره چه زبانی باشه مثلا ممکنه یکی تو خونه هم فارسی حرف بزنه هم ترکی

خوبه که تلاش میکنه.بعضی بچه ها یهویی به حرف میان

انشاالله زود حرف بیوفته مخم رو بخوره😁😁😁

اخه حداقل بتونه بگه چمه چی میخوام.اینجوری فقط نق و گریه اس باید ترجمه اش کنیم😁

نمیاره..هرچی بهش میگم نمیاره..فقط میدوه میره روسریمو میاره یا پیرهن باباشو میاره براش یعنی ببریم بیر ...

تست asqرو دانلود کن براش پرکن.تستش از بچه ۶ماهه داره تا ۳۶ ماهه.مطابق سنشو بگیر پر کن سطحش دستت میاد.

دختر منم ۲۲ ماهشه خیلی شیطونه از صبح که بیدار میشه می خواد باهاش بازی کنم تا وقتی موقع خوابش بشه اگه برم سراغ کارهام نق می زنه 

اصلا نمی تونم باهاش مغازه یا خرید برم از بس شیطونه و بهونه می گیره ، روزهایی که از همون صبح باهاش بازی می کنم اخلاقش خوبه