2410
2553
عنوان

سیسمونی نوزاد با کم ترین قیمت

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 61 پست
عزیزم حق داری همه چی گران شده انءشاءالله خدابه کارت برکت بده کجای اصفهان هستید؟؟؟؟

مرسی عزیزم،اگه میتونی خودت بدوز براتون کمتر درمیاد

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
گلم الیاف کیلو هشت تومن هست ولی هم زود نشست میکنه هم عرق میکنه نوزاد،باور میکنی یه بنده خدایی از باز ...

آره خودمم دیدم چقدرگرونه شایدم حق باشماست من شناخت روموادنداشتم ببخشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خودمم دیدم چقدرگرونه شایدم حق باشماست من شناخت روموادنداشتم ببخشید

نه عزیزم اشکال نداره،انشاالله نی نی گلتون سالم میاد بغلتون

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
2720
قربونت عزیزم ممنون عضوکانالتون شدم انءشاءالله بامامانم صحبت کنم مزاحمتون میشم

باش عزیزم ، در خدمتتون هستم

2714
قیمت این خوشخواب رو بهم میگین لطفا

عزیزم 6 تکه هست 200اگه خواستید بیاد کانالم تخفیف هم میدم بهتون

من تلگرامتو دارم ولی قیمتها پایین نیست مثلا تشک گارد چنده؟

عزیزم 80هست،از،این قیمت کمتر فکر نکنم جایی پیدا کنی،کانال بذارم واستون باهمین پارچه زده155

اهان پس اشتباه از من بوده فکر میکردم 180 معذرت میخوام

دشمنت عزیزم پیش میاد

ممنونم هزینه ارسال چقدر میشه از اصفهان به شیراز

فکر کنم حدود10تا15بشه،بیا کانالم در خدمتتون هستیم،عکس مدل راهم براتون بذارم

2706