2703
2553
عنوان

راههای پس انداز مخفی برای خانمای خانه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 57956 بازدید | 360 پست
کسی نمیدونه چطوری این تاپیکو دوباره بروز کنم بقیه ببیننش؟

لینک جدید زدید؟؟ کجا رفتید بگید منم بیام 

مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه نشدم حقوقم میره به حساب خودم یه کارت دارم مسدوده رمزش رو یادم رفته پولامو میزنم به اون که خر ...

عاااااآاالی بود عالی  

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
2456
من اگه پول داشته باشم میدم شوهرم بهش میگم از فلانی قرض گرفتم باید پس بدم میگیرم و برمیگردونم سر جاش ...

من یه بار ابنکارو کروم و نه تومن از طرف مامانم لهش قرض دادم الان پس نمی ده به سال گذشته ولی با قهر و دعوا راضی شده ماهی دویست بده فکر نه میلیون ماهی دویست چند سال طول میکشه تا پس بگیرم 

من خودم قرعه کشی نوشتم و مقداری از پولمو میدم مادرم نگه میداره  خودم شاغلم ولی همش میره واسه ق ...

دقیقا مثل منی شما 

منم شاغلم و قرعه کشی شرکت میکنم و پس انداز میکنم 

۲۰ تومن جمع کردم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

خدایا چقد ما بدبختیم تو ای مملکت ک واسه پول جمع کردن میشینیم دور هم نقشه میکشیم ک شوهرامون ی وقت نفهمن 😅الهی ک خدا ب جیب شوهرامون برکت بده و زندگی همه رونق داشته باشه،ولی در کل پس انداز چیز خوبیه،مخفی یا علنی بالاخره خرجِ زندگیتون میشه دوستای خوب😄😘

2714
۷. یه چیزی گم کنید یه طلای بزرگ یه پول

خدابیامرز دخترخاله مامانم اینکارو میکرد.شوهرش خسیس بود چیزی لازم داشت مثلا یه تیکه طلا گم میکرد میرفت میفروخت برا خودش لباس و جهاز واسه دختراش میگرفت

2706