2703
2553
عزیزم دختر منم الان ۱۵ماهشه.پست شمارو تازه دیدم گفتم الان ک بچتون بزرگتر شده وضعیت حرف زدنش چطوره.دخ ...

پسرم الان 2سال و 7ماهس 

بلبله ماشالا

خیالت راحت عزیزم دختر شمام خیلی زود شیرین زبونیاش شروع میشه😍

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
پسرم الان 2سال و 7ماهس  بلبله ماشالا خیالت راحت عزیزم دختر شمام خیلی زود شیرین زبونیاش شروع م ...

واقعا ۱۵ماهگی هیچی نمیگفت بچتون؟ساکتم بود یا شیطون بود؟اتقد حال روحیم خرابه 😕

چجوری حرف زد؟خوب ب خود یا تمرینای بیشتری کردید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سلام .پسرت الان حرف زدنش چطوره

ماشالله  خیلی خوبه

جمله های چندتایی و انگار دنبال کشف جمله هایی ک ادم بزرگا بکار میبرن چون یادگیریش هم خوبه .و الان مشکلی با حرف زدنش ندارم .یعنی دغدغه .

چرا پرسیدین؟بچه شما چطور ؟

واقعا ۱۵ماهگی هیچی نمیگفت بچتون؟ساکتم بود یا شیطون بود؟اتقد حال روحیم خرابه 😕 چجوری حرف زد؟خ ...

عزیزم .بچه ها هر شش ماه وارد ی مرحله رشد میشن.انگار میخابن بعد طی ی بازه یکی دوروزه وارد مرحله بعدی میشن. منم خیلی دغدعه و استرس داشتم مخصوصا اینکاه اطرافیانم فاز مقایسه دارن و نوه ها ی دیگه دختر بود و با پسر من مقایسه میشد و از درون ناراحت بودم ولی اعلام میکردم صحبت کردن و کلا رشد دختر و پسر باهم فرق داره.و خدا رو شکر خوبه  .

2720
ماشالله  خیلی خوبه جمله های چندتایی و انگار دنبال کشف جمله هایی ک ادم بزرگا بکار میبرن چون یاد ...

بچم ۱۵ماهشه از۱۲ماهگی ۸تا کلمه میگفت الان دیگه ازون ۸تا ۲تاشو میگه و چیزای جدیدم اصلا یاد نمیگیره نگرانشم.بجای اینکه روز ب روز پیشرفت کنه

بچم ۱۵ماهشه از۱۲ماهگی ۸تا کلمه میگفت الان دیگه ازون ۸تا ۲تاشو میگه و چیزای جدیدم اصلا یاد نمیگیره نگ ...

ژنتیک هم موثره .شما و پدرش حرف زدنتون دیر بود

قصه زیاد براش بگو 

خیلی باهاش مثل ادم بزرگها حرف بزن

2714

پسر من دو سال و پنج‌ماهشه.تو خونه تلویزیون همیشه روشنه.پسرم‌به ترانه های بچگونه و کلا موزیک علاقه نشون میده.حدود ۱۰۰ کلمه بلده.ولی جمله نمیگه.دستور هم اجرا میکنه.بازیهای گوشی را هم تا خدودی بلده.چجوری بازی را بیاره.با کدوم قسمت ببنده و...یه پسرای فامیا دو ماه ازش بزرگتره خیلی خوب جمله میگه.یکم نگرانم

پسر من دو سال و پنج‌ماهشه.تو خونه تلویزیون همیشه روشنه.پسرم‌به ترانه های بچگونه و کلا موزیک علاقه نش ...

سلام .دختر منم دو سال و شش ماهه دقیقا اینجوریه عاشق اهنگ های کودکانه انگلیسیه همراهشان میخونه ولی هنوز نمیگه من یا مال منه

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا.

اگه خواستید میتونیدازلینک زیردانلود کنید

https://gahvare.net/i/5ebfbb3441bb5

اون الکیه شنوایی سنجیش اونجاگفتن دخترم گوشاش سالمه بردم abrمیگن یه گوشش کم شنوایی داره

نه گلم شاید خیلی زود بردیش چون بچه واکنش نشون میدهاهنگ با صدای کم براش میذارن برای جفت گوشاش

شاید زود بردی کم واکنش داده اونام گفتن طبیعیه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

پسرم الان ۴ سال و ۳ ماهشه و هم انگلیسی و هم فارسی و خوب صحبت میکنه

من خیلی باهاش کار کردم

از سن کم هم گفتار هم کار درمانی بردم تو یکی از موسسه های معروف تهران واسه اوتیسم براش مربی گرفتم

و الان خداروشکر ۹۹ درصد مشکلاتش حل شده و دعا میکنم تمام بچه های دنیا سالم باشن و دل مامان هاشون و با بلبل زبونیاشون شاد کنن.

2706