2737
2734

من

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من برای معده میخورم

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
شما یه دونشو تو چن وقت تموم میکنی؟

هر روز ک نمیخورم بعضی وقتا ک معده م اذیت کنه میخورم بعد یه ماه میندازمش دور 

2738
میدونم عزیزم منم واسه سوزشه معده استفاده میکنم ولی یه شربتو یه هفته ای تموم میکنم شما هم زود تموم می ...

هر روز میخوری؟مشکلت چقد جدیه؟خیلی زود تموم میکنی

من باید هرروز بعد هر وعده غذا و شب موقع خواب بخورم وگرنه معدم اذیتم میکنه    

دکتر رفتی؟

قبلا دکتر رفتم ولی تاثیری نداشته  الان بیشتر از اعصابمه که معدم اذیتم میکنه  ضرر داره ای ...

آخه ملین م هست خدایی نکرده روده هات تنبل نشن بهتره بپرسی از ی دکتر 

من شنیدم‌خانمای شیرده هم‌ اگه نوزادشون دلپیچه ویبوست داره بایدازاین شربت بخورن تانوزادازطریق شیر مادر خوب بشه.درسته آیا؟

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2706