2726
عنوان

داداشم فیلمبردار عروسی عشقش شده

4040 بازدید | 146 پست

سلام.

بچه ها پریشب داداشمو دعوت کردم خونمون . دیدم چشماش قرمزه. کلی سوال پرسیدم تا ک با ی حال خراب گفت نفیسه ازدواج کرد ... اونم با یکی از دوستاش.

دوستش ک اسمش محمدرضا ست چیزی از ماجرای شایان(داداشم) و نفیسه نمیدونه. اونا ۲ سال بود باهم دوست بودن...

محمدرضا هم اومده برای روز یکشنبه فکر میکنم فیلمبرداری داداشمو انتخاب کرده. 

من چیکار کنم منصرف بشه که نره؟ میدونم هم زهرمار اون دختره میشه... هم شایان ۱۰۰ بار میمیره...

بره یا نه؟

دارم میمیرم واقعا

اس ام ان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سعی کن جلوشو بگیری یجوری

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 

واي دلم ي جوري شده😔

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

وا. چه كاريه. نره. بگه من اون روز به يكي ديگه قول داده بودم نمي تونم بيام يا چه مي دونم يه بهونه ديگه بياره. خود آزاري داره مگه؟

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

نه بابا نره قبول نكنه ..بيخود بره ببينه كه جوش بزنه چي بشه داداشت تا صبح روز بعد عروسي داغون ميشه دختره هيجان از زندگي مشترك

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706