2733
2734
عنوان

تاپیک جامع سوالات رنگ مویی در خدمتم

4454 بازدید | 107 پست

سلام به همگی خانمای خوشگل سوالاتون تک تک بپرسین همه را جواب میدم امیدوارم بتونم کمکمتون کنم تو این زمینه ارایشگرم تخصصم هم رنگ و مش هستش

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍

دوستم موهاشو رنگ کاراملی گذاشته بعد ی قسمتایی رو مث مش دکلره کرده بود. الان موهاش دو رنگ شده ب زرد و نارنجی میخوزه. چ رنگی بزاریم ک ی دست یشع؟

میشه برای حل مشکلم صلوات بفرستی دوستِ من؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من واسه عيد موهامو  مرواريدي كرده بودم  الان ميخوام رنگ كنم توخونه ك بشه كِرِمِ چِرك    ولي نميدونم چجوري البته تو خونه زياد رنگ كردما حتي مش هم كردم خودم😁

ولي اين رنگيو بلد نيستم

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

سلام خانومی.مرسی از تاپیک خوبت. من موهامو واسه عید رنگ گذاشتم رنگش به عسلی میخوره ک من خوشم نمیاد چ رنگی بزارم روش بنظرتون قشنگ میشه و دخترونه تره ؟؟

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
2738
دوستم موهاشو رنگ کاراملی گذاشته بعد ی قسمتایی رو مث مش دکلره کرده بود. الان موهاش دو رنگ شده ب زرد و ...

عزیزم برای گرفتن نارنجی از تناز خاکستری دودی بزاره شماره هشت دودی یا خاکستری عالی میشه

سلام من موهام رنگ مشکی کردم ۶بهمن ۹۶الان احساس میکنم رنگ مشکی داره پاک میشه ریشه هاموهام به رنگ قهوه ایی سوخته شده دکره هم کردم از پایین موهام ولی رنگ مشکی پاک نشد چی کار کنم خسته هم شدم از رنگ مشکی ۲سال رنگ مشکی میزنم

التماس دعا
وای خدا خیرت بده رنگساژ صورتی چه طوری درست کنم موهام رو دکلره کردم لایت تیره م توش دراورده از رنگش خ ...

اول شامپو دکلرش کن اون رنگ پاک بشه بعد از رنگ ژله ای صورتی بگیر با اب قاطی کن بزار

وااای....چه خوب.... ببخشید من یه سوال دارم....وقتی موهارو با فویل دکلره میکنیم....بعدش رنگساژ چقد ب ...

رنگساژ چه رو تمام دکلره چه رو مش بیست دقیقه بیشتر نباید بمونه وگرنه تیره میشه

سلام چه عالی 😍😍

استارتر عزیز من موهامو برای عید رنگ ماهگونی 

گذاشتم فکر میکردم فانتزیه وزود میره عاخه موی 

مشکی خودم رو خیلی دوست داشتم 

حالا مشکی پر کلاغی بزنم چی میشه؟

رنگ پوستم گندمی رو به سفید ه ومعمولاً آرایش 

سفید دارم برنزه واینا بهم نمیاد نظر شما چیه 

مرسی 

2706