2726
عنوان

احسان عليخاني جذابه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11192 بازدید | 105 پست

من از نزدیک دیدمش 

بد نیست ولی تو تلوزیون بهتره 

ولی خیلی خوش اخلاق بود و جواب همه را با روی خوش میداد

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علیخانی متاهله فقط بخاطر اینکه طرفداراش ریزش نکنه لو نمیده تو ی برنامم با حلقه اومد والا من جذابیت ...

منم چند سال پيش با حلقه ديدمش توي برنامه جذر و مد...

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

لباش نميدونم چرا اين رنگي شده ..عيد برنامه بهارنازنج اينجوري نبود لباش 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
صورتش پف كرده :/

فك كنم مال افزايش وزنشه اخه عيد هم تو برنامه ش خودش ميگفت اضافه وزن زياد داره و تلاش ميكنه كم كنه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
من از نزدیک دیدمش  بد نیست ولی تو تلوزیون بهتره  ولی خیلی خوش اخلاق بود و جواب همه را با ...

منم از نزديك دو بار ديدمش.پوستش خوب نيست اصن

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
خیر  دوستان برید عکسای قبل عمل و کاشت موشو ببینید 😆😆

اره مو كاشته

2706