2726
عنوان

دوست دارم زن قدرتمندی باشم 😌😌😌

246 بازدید | 15 پست

خانوما . فوق لیسانس دارم . هر چی تو این سال ها دویدم دنبال کار هیچ کاری پیدا نکردم . دوست دارم زن قدرتمندی باشم . دوس دارم شوهرم به وجودم افتخار کنه. دوس دارم دستم تو جیب خودم باشه . حرفم خریدار داشته باشه . خانوادم به وجودم افتخار کنن . ولی جز کار خونه و تو خونه نشستن و از صب تا شب غذا درست کردن و تمیز کردن و گاهی کلاس ورزش و نقاشی رفتن هیچ کار دیگه ای انجام نمیدم. خسته شدم از بس از همه به خصوص خانواده شوهرم حرف شنیدم که فلانی داره کار میکنه تو تو خونه نشستی . خسته شدم از بس الکی گفتم من کاره بیرون از خونه دوس ندارم . کاش میتونستم کاری کنم واسه خودم که شوهرمو خانوادم به وجودم افتخار کنن 😧😧😧😧😧😢😢

خانوما شما چی کار میکنین که شوهراتون بهتون افتخار میکنن ؟؟؟؟

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همين قدر ك پاش ايستادم براش كافيه🙄

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
برعکس من که شوهرم مخالفه کار کردنه منه میگه خانه دار باشی عاشقترم!

مثه من میگه نمیخاد دستت تو جیب خودت باشه میگه دستت تو جیب من باشه 

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
البته من بخاطر شوهرم نميخوام برم سركار بخاطر خودم، بخاطر ايندم، بخاطر اعتماد بنفسم واسه اينكه فردا ...

چرا ؟؟؟ 

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ

من که همسرم دوس نداره بیرون از خونه کار کنم خودم هم تو خونه موندن و با دخترم ور رفتن رو بیشتر دوست دارم اما حس میکنم زن قدرتمندی هستم و تو زندگی احساس خوبی دارم

شوهرت مگه سرزنشت میکنه؟

بعضی وقتا به خاطر حرفای مادرش تحریک میشه و غر میزنه که چرا نمیری سرکار . منم میگم یه کار درست درمون واسم پیدا کن من برم

چرا ؟؟؟ 

حيفه ادم توانايشو داشته باشه ولي جايي براي اثباتش نباشه

من شخصيتم به زن كه فقط تو خونه بمونه نميخوره

هربار كه مشاوره ميرم اينو بهم ميگن

تا الان كه نتونستم كسب و كاري راه بندازم

به شغل دولتي هم اميدي نيست

مگه قدرتمندی ب سرکار رفتنه

هر کسم تیکه انداخت خیلی رک جوابشو بده بگو دوسسسسسسدددددارم بمونم خونه مگه تو خرجمو میدی

کتاب بخون اطلاعات عمومیتو ببر بالا تا تو بحثا و مهمونیا حرف واسه گفتن داشته باشی

هنر یاد بگیر

تا خودت به خودت افتخار نکنی بی فایدست

شوهر من و خانوادم خیلی بهم افتخار میکنن

من چند ماهه بخاطر ویار سرکار نمیرم

البته اصلا مهم نیست

دیگه ام شاید نرم به احتما قوی

شوهرم از اول زندگیمون با سرکار رفتنم مخالف بود

من محض سرگرمی میرفتم

البته کارهایی توو خونه میکنم که بهم روحیه میده

این طرز فکرت خودت و اطرافیانت غلطه که زن شاغل زن باعث افتخاره

تو ملکه ی زندگیتی

پس

مثل ملکه ها رفتار کن

به نظر من قدرتمند زن مدیره

زن قدرتمند زن پر ارامش و پر صلابتیه که با کمتر چیزی به لرزش میفته

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
2706