2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اسنترا رو موقعی خوردم که وسواس فکری دست از سرم بر نمی داشت. داشتم از اضطراب می مردم. می تونم فقط اینو بگم که معجزه کرد. بعد یک سال قطع کردم. اصلا وابستگی نداشت. در ضمن خیلی ادمو سر حال می کنه. مثل قرصای افسردگی دیگه خواب الود نمی کنه 

2728
من خيلي مقاومت ميكنم در برابر قرص  آرامبخش هم با ترس ميخورم

ان شالله نیاز پیدا نکنی. ولی گاهی لازم و کمک کننده س

گرچه منم تا حالا تو عمرم ارام بخش نخوردم. اینجور چیزا باید به تجویز پزشک باشه

تا چند وقت خوردين؟ اوايلش گيجو منگ نبودي؟ من از وقتي خوردم حس بي حوصلگيه دارم تا حالا يه دونه خوردم

کلا هر قرصی ک مربوط به درمان افسردگیه اوایلش کمی گیجی و منگی داره ولی به مرور بدنتون عادت میکنه و این حالت از بین میره ،اگه دکتر تجویز کرده حتما استفاده کنید و اینجوری نباشه ک یک بار بخورید یک بار نخورید اون جوری عوارض داره ،و اینکه افسردگی بعد زایمان چیزیه ک اگه درمان نشه باهاتون میمونه پس درمانتونو ادامه بدید.من افسردگی بعد زایمان داشتم ولی متاسفانه اقدامی نکردم برای درمانش و هنوز بعد ۴سال درونم مونده .طوریکه میترسم برای بارداری دوم اقدام کنم چون یاد اون خاطرات خصوصا ماه های اول می افتم خیلی اذیت میشه و واقعا دوست ندارم اون روزارو یک بار دیگه تجربه کنم 

زن هرگز نمیمیرد تنها از آنچه که هست دست میکشد.......................
بچه‌ها وسواس فکری چجوریه؟

وسواس فکری اینه که افکار مخرب برن تو مغزت مثل خوره مغزتو بخورن و تو نتونی از اون فکرا بیای بیرون. حتی اگه خودتم بخوای نتونی. خیلی سخته. خدا برا هیچ کی نخواد

عزیزم منم دارم برای وسواس فکری آسنترا میخورم یک درصد هم شک نکن و بخور عالیه اوایل یه کم گیج و منگ میشی بی حوصله و گاهی عصبی تر میشی اما از هفته سوم خودت تاثیرشو میبینی واقعا منو نجات داد .اصلا هم وابستگی نداره دوست من یکدفعه خودش گذاشت کنار میگفت اصلا اذیت نشدم 

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...