2737
2739
عنوان

معجزه برای روشن شدن پوست

314981 بازدید | 131 پست

سلام دوستان، میخوام یه تجربه ی خیلی خوب بهتون بگم، دیروز من برای اولین بار ماسک سرکه سیب زدم، نتیجش فوق العاده بود برام، پوستم به وضوح دو سه درجه روشن تر شد... 

خب بزارین بگم چیکار کنین اول با پد آرایشی یا پنبه پوست و با تونر یا گلاب و یا شوینده کاملاً تمیز میکنین، جوری که وقتی تونر میکشین پد کاملاً تمیز بمونه، بعد با پد و یا پنبه آغشته شده به سرکه سیب میکشین به صورتتون، میتوتین تا نیم ساعت نشورین، من که گذاشتم بیشتر از نیم ساعت رو صورتم باشه، اگه قبلشم بخور بدین پوستو که چه بهتر... :)

نکته: دوستان وقتی که سرکه سیب میزنین به پوستتون سعی کنین تو آفتاب نرین و یا حتماً بشورین که اگه رعایت نکنین منجر به لک میشه، تا جایی که میتونین شبا این ماسکو بزنین 

اینم بگم ممکنه برای بعضیا پوستشون بسوزه و یا بعضی قسمت های صورتشون قرمز شه که بنظرم طبیعیه، برای من قسمت بینی و پیشونیم قرمز شد، دوسه تا جوش خیلی کوچیک روی گونم داشتم که اون قسمتم سوخت، ولی بنظرم طبیعیه

خب اینم از اولین تجربه من که باهاتون در میان گذاشتم، اگه شما هم ازین جور تجربه ها دارین که میتونه به دوستاتون کمک کنه زیر همین تاپیک بنویسین که بتونیم به هم کمک کنیم.

و اگه سؤالی داشتین حتماً  بپرسین.

به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی در آتشش، یا بیرونش هستی در حسرتش 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سفیده تخم مرغ 

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
ماسک سفیده تخم مرغ هم عالیه.

چطوري گلم؟ 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2738

شما برای اولین بار تجربه کردید و بلافاصله این نسخه رو برای همه پیچیدید؟؟

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2706