2737
2734
بچه ها امروز پسر عمه ی همسرم تو تصادف فوت شدن.لطفا واسه شادی روحش صلوات بفرستین. شاید سالها بعد زند ...

فقط از خدا صبر ميخوام براشون

پسر عمه منم وقتي فوت كرد پسرش ٩ ماهش بود

دردناكتر اينكه خانومش يه دختر متولد ٧٠ اين موضوع واسه ٥-٦،سال پيشه

مادرش داغون شد

خانومش هم الان ٢ ساله ازدواج كرده

البته ما از ازدواج خانومش ناراحت نيستيم، سني نداشت، حق زندگي داره

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

منم دیشب برنامه ب دلم نشست،اما امشب نه،دختره خیلی مسائلوبازمیکرد وباباهه که پای خانوم رو بوسیددوس نداشتم دختره هم باباشوخورد کرد هم خونواده خودشو 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
غم و غصه خودم بسه  حوصله اشك ريختن ندارم  بفرماييد شام و ديدم  بزن و برقص داشت خوب ...

وای امیر چقد ضدحاله ریشو کثافت

کاش مادر نمیزادی مرا دادگاه زندگی حکمش غم است سهم من از زندگی خیلی کم است  
اونونشنیدم اخه درحال بچه داری واشپزی نگاه میکردم

مادره گفت آخه زنا ناقص العقلن ولی مردا باید مردی کنن ولی به نظر من اون مرده بوده که ناقص العقل بوده نه خودش 

دوست دارم دیوونه 
2738
ازیه حرف مادره خوشم اومدمردبایدشرف داشته باشه واینکه گفت مردبایدمردباشه

منم اون حرفش خوشم اومد که گفت همه فکر میکنن غیرت فقط مال مرداست ما زنا هم غیرت داریم پاش بیفته شاید از مردمون هم بیشتر . به نظرم حق داشت نبخشه خودشم گفت به خاطر دل دخترش اومده بود حتی حاضر نشد کنارشوهرش بشینه . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
فقط از خدا صبر ميخوام براشون پسر عمه منم وقتي فوت كرد پسرش ٩ ماهش بود دردناكتر اينكه خانومش يه دخت ...

خیلی سخته.

اره واقعا همسر اینم 18 سالشه.نمیتونه تا ابد تنها بمونه.

فقط اون بچه ای که هنوز به دنیا نیومده یتیم شده خیلی دردناکه😳

الان پسر پسر عمتون پیش مامانشه؟

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
مادره گفت آخه زنا ناقص العقلن ولی مردا باید مردی کنن ولی به نظر من اون مرده بوده که ناقص العقل بوده ...

اهان خیلی پیرترازمرده به نظرمیرسید

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

همه اینا ب کنار من دیشب  فک کردم دختره دبیرستانی باشه نگو ک دوتا بچه داش و 33 سالش بود.

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

اصلن کلن خیلی ادا اطوار درمیاره احسان علیخانی دختره هم با بچه تربیت کردنش بچه هاش خیلی بی ادب بودن که ب بابابزرگشون میگفتن کارگر بابامه... یا اینکه من پول میزاشتم زیر فرش بابام... 

خیلی باباشو حقیر کرد خیلی زیاد من بابام بدترین کارارو در حق ما کرده ولی همیشه اجازه نمیدم پشت سرش کسی بد بگه درحالی که سالهاس مارو گذاشته رفتع

دستم ب آسمانت نمیرسد.. اما یقین دارم رحمت تو ب تمام زمین میرسد.... 
منم اون حرفش خوشم اومد که گفت همه فکر میکنن غیرت فقط مال مرداست ما زنا هم غیرت داریم پاش بیفته شاید ...

حتی اگه ببخشه هم فک نمیکنم دلش بااون مرده صاف بشه

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

ما در هیچ‌ حال قلب‌هایمان خالی از غم نخواهد شد، چرا که غم ودیعه‌‌ایست طبیعی که ما را پاک نگه‌ می‌دارد. انسان‌‌های بی‌اندوه به معنای متعالی کلمه هرگز انسان نبوده‌اند و نخواهند بود. از این صافی انسان‌ساز نترس...

نادر ابراهیمی

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706