2726
عنوان

خنده دارترین عروسی که رفتین🤗🤗👰👰

| مشاهده متن کامل بحث + 354073 بازدید | 1953 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یادم اومد یه عروسی هم رفتیم مادر داماد به صفمون کرد که بنویسه کی چقدر کادو داده

تازه عروسی یه تالار خارج از شهر تهران وخیلی دور بود وخیلی تو ترافیک موندیم تا رسیدیم دخترم اون موقع دو سالش بود از اولی که وارد شدیم بچم طفلی گفت آب بهمون ندادن 

( وای خواهر این چه تاپیکیه که زدی باز داغ دلم تازه شد از بی ادبیه این خانواده)

یکیم نیومد بهمون یه خوشامد بگه خودمون رفتیم به عروسشون تبریک گفتیم که نه اون مارو میشناخت نه ما اونو بعد حساب کن ماجرای کادو گرفتنشون که اول نوشتم اونجوری بود

تو همون عورسی شب موقع بدرقه عروس داماد گفتیم تشنمونه لطفا یک لیوان آب شلنگ آب را ورداشت آورد انداخت جلو پامون انگار گوسفندیم حالا خوب بود فامیل درجه یک مادر شوهرم هم بود

آخر سرم یه بوس برا همه مهمونا فرستاد گفت برید دیگه خونه هاتون عروسی تموم شد رفت تو مردک در را هم بست

ما میخواستیم بریم یه شهری که نزدیکشون بود اونجا فامیل داشتیم ولی به زور نگهمون داشتن😐.نصفه شب پرتمو ...

😂😂😂

نامردا معلومه الکی تعارف کردن

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2728
خیلی ها اینجور میشن ، بنده خدا ها دست خودشون نیست😂

اره منم دیدم.عنان از کف میدن دیگ بیچاره هت  

خدا مشتی خاک را برگرفت،میخواست لیلی را بسازد سپس از خود در او دمید و لیلی بی آنکه خود بفهمد عاشق شد.لیلی نام تمام دختران زمین است...
بچه بودم یه عروسی رفتیم‌سلف سرویس بودخاک توسرم بین اون همه غذا ژله روریختم روبرنج‌قاطی کردم‌خوردم آخ ...

😂😂😂😂😂

یعنی تصورت کرد ژله آبی با برنج سفید

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

شب عروسی من فامیلاشوهرم آبرومابردن به ماخوش آمدنگفتن😖یه لیوان آب نیاوردن.داغ دلم تازه شد ایشالاسردختراشون وپسراشون بیاد

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
2706