2737
2734
عنوان

دوتابچه پشت هم

398 بازدید | 39 پست

سلام مامانایی که دوتابچه پشت هم داشتن میشه بیاین راهنمایی کنین پسراولم شونزده ماهشه دومی ۶روز واسه کارهای خونه میخوام یکیوبگیرم ولی پسراولم خیلی اذیت میکنه نق میزنه دائم همش یه چی میخواددائم بایدباهاش بازی کردچجوری به دوتاشون برسم میخواستم پرستارشبانه روزی بگیرم واسه دومی ترسیدم هم اینکه هزینش زیاده واسه شب بیداریهاچیکارکنم اولی رفلاکس شدیدوکولیک داشت دومی هم الان تا۴صبح هی کم وبیش نق میزنه بعدش میخوابه کلاموندم😭😭😭

اخی عزیزم خیلی سخته دوتا جوجه روباهم بزرگ کردن

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

برا من فاصله دوتاشون که شیر به شیر شدن دوسال وچند ماهه ولی خیلی سخته خیلییییییییییییییی 

درکت میکنم اما تنها کسی که میتونه کمکت کنه همسرت هست باید اولی رو تا حدودی بسپاری بهش من تا بارداریم همسرم پوشک بجه عوض نکرده بود اما الان من درگیر باشم انجام میده

در ضمن تا یک ماهگی کوچیکه سخته بعدش میافتی رو روال 

نی نی منم کولیک دارهداذیتم میکنه

شبا میپیچمش لای شالم طوری که نتونه تکون بخوره 

پستوکم میندازم دهنش میخوابه

پستونک خوب نیس ولی حتما استفاده کن خیلی کمکه

یخرده که ماهش رفت بالا دیگه بهش نده

2706