2726
عنوان

جن و فيلم ترسناك وحشت زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 166 پست
استارتراجازه حضور دارم یابرم

اون اسم كاربريت خيلي ترسناكه چرااااااااااا مرده شور 😖😖😖😖

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم بچه بود داشت بازی میکرد یهو دیدم جیغ میزنه‌...رفتم دیدم داره به پشت سرش نگاه میکنه و کبود شده و روی پنجه پا تلاش میکرد بیاد بغلم و دیگه هیچوقت تنها بازی نمیکنه و میترسه وقتی بغلش کردم یهو بدنم یخ کرد به امام حسین قسم

یادش بخیر ..روزای گرم تابستون جلو پنکه مینشستیم و با هیجان توی پنکه می گفتیم 😲😲😲آاآاآاآاآاآاآ الانم اگه پنکه گیرم بیاد همین کار رو میکنم بیخیال بزار بگن دیووونس
2728
استارتر نی نی داری دنبال این چیزای ترسناکی؟؟؟!!!!!!

اره خخخ خودمم ترسيدم 

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

[QUOTE=59723630]بقیه خانومها چی نمیترسن اجازه میدن[/QUOTE]

ميخواي چيز مهمي بگي 🤯

عزیزم چقد بچه ترسیده😔😔😔😔

بچم رنگش سیاه بود و فقط فرار میکرد 

یادش بخیر ..روزای گرم تابستون جلو پنکه مینشستیم و با هیجان توی پنکه می گفتیم 😲😲😲آاآاآاآاآاآاآ الانم اگه پنکه گیرم بیاد همین کار رو میکنم بیخیال بزار بگن دیووونس
2706