2737
2734
عنوان

جن و فيلم ترسناك وحشت زده

1528 بازدید | 166 پست

سلام دوستان 🌸

بياين از داستانهاي جني كه ميدونيد و از مادربزرگها شنيديد بگيد 🌸

در باره ترسناك ترين صحنه هاييكه باهاش روبه رو شديد بگيد🌸

روزها يا شب هاييكه تنها بودين و ترسيدين و خيالاتتون 🌸

از ترسناكترين فيلم هاييكه تو دل شب ديدين حرف بزنين 🌸

از واقعيت تا داستان 🌸

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نههه..من ترسیدم بچم یهویی اینگار چرخید..وای ننه

شعور خود را حفظ کنیم..هرگاه به جای دیگران زندگی کردیم و شرایط آنها را داشتیم قضاوت کنیم..به هر حال بانو..یکبار هم که شده جلوی زبانت را بگیر..هیچ نمیشود ، فقط دلی نمیشکند..

کلی تاپیک قدیمیه جن هست سرچ کن بخون حال کن 😄

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
2738

من خودم جنم بابا ازچی میخوام بترسم

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
کلی تاپیک قدیمیه جن هست سرچ کن بخون حال کن 😄

نگید اسمشو خوب عهههه

شعور خود را حفظ کنیم..هرگاه به جای دیگران زندگی کردیم و شرایط آنها را داشتیم قضاوت کنیم..به هر حال بانو..یکبار هم که شده جلوی زبانت را بگیر..هیچ نمیشود ، فقط دلی نمیشکند..

رفتیم خونه یکی از اقوام توی کوه هست تقریبا

روی قبرستون قدیمی شاخته شده بوده

خیلی باحال بود

درختای خیلی بلندی داشت حیاطشش دستشوییشم از خونه سی متر فاضله داشت

عاشق چیزای ترشناکم

I am a queen because I have a cute mad king
2706