2726
خیلی خوبه که این همه هم مینالن. تازه کلی هم تعطیلی دارن

نعخیرم ..تعطیلی کجا بود ..با این حقوق کم ..همسرم دو شغلس ..صبح میره ظهر میاد..بعدازظهر میره ۱۰شب میاد 

اییییییی خدااا😔

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه کنارش ی شغل دومی داشته باشه

بله داره..یه شرکت گرافیکی به همراه دوستاش تاسیس کرده ..که کم کم داره ورشکست میشه 

خدایا یه نگاه به زندگیمون بنداز ..داره کم کم نابود میشهاااا😞

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
بله داره..یه شرکت گرافیکی به همراه دوستاش تاسیس کرده ..که کم کم داره ورشکست میشه  خدایا یه نگا ...

خوب دیگه خودت باید دست به کار شی یه کار نیمه وقت پیدا کنی الان اکثر معلما آژانسم کار میکنن

2728
من سال اولی هستم راهنمایی 1/200

وای شما که از همسر منم کمتری!!!!!!

خوب دیگه خودت باید دست به کار شی یه کار نیمه وقت پیدا کنی الان اکثر معلما آژانسم کار میکنن

غرور داره ..نمیتونه بره اژانس کار کنه

یه مردی که فوق لیسانس برق داره ..معلمی میکنه تو یه شرکت در حال ورشکست سرمایشو گذاشته ..حالا بره آژانس !!!!! وای خدا اون روز نیاره😞

غرور داره ..نمیتونه بره اژانس کار کنه یه مردی که فوق لیسانس برق داره ..معلمی میکنه تو یه شرکت در حا ...

پس هیچ راهی نیست جز اینکه خودت بری سرکار یا مغازه ای چیزی باز کنین

غرور داره ..نمیتونه بره اژانس کار کنه یه مردی که فوق لیسانس برق داره ..معلمی میکنه تو یه شرکت در حا ...

عزیز گرافیست زیاد میخان شرکتها. شرکتو ببندند‌ اجاره بدن ب شغل دیکه

خودشون تو خونه کارای گرافیکی کنن، یا بعدمدرسه برن گرافیستی تو شرکتها

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزیز گرافیست زیاد میخان شرکتها. شرکتو ببندند‌ اجاره بدن ب شغل دیکه خودشون تو خونه کارای گرافیکی کنن ...

مارلیک تو یزد ازش خیلی درخواست دادن بیاد اونجا کار کنه..میگه من نمیتونم برم زیر دست کسی 

یه خورده غرور داره ..میگه تا جایی که میتونم شرکتمو نگه میدارم..

نمیدونم تا کجا میخواد ادامه بده ..تا یه ماه دیگم باید خونمونو جا به جا کنیم ..چون صاحب خونمون دخترشو عروس کرده میخواد بیاره پیش خودش ...هوووووووف😞

پس هیچ راهی نیست جز اینکه خودت بری سرکار یا مغازه ای چیزی باز کنین

اره میخواد منو بیاره شرکتش ..ولی چون محیطش مردونس کاملا..پشیمون میشه 😞

مارلیک تو یزد ازش خیلی درخواست دادن بیاد اونجا کار کنه..میگه من نمیتونم برم زیر دست کسی  یه خو ...

ان شاالله خدا کمکتون کنه، دعاها و اذکار  و سوره های افزایش رزق بخون. اموزش راه بندازه.اموزش همه مهارتهاشون. کاراشونو باهزینه کمتر تبلیغ کنن، مثلا تو دیوار،شیپور، سایتای معروف. امیدوارم بهترینا رخ بده براتون

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ان شاالله خدا کمکتون کنه، دعاها و اذکار  و سوره های افزایش رزق بخون. اموزش راه بندازه.اموزش همه ...

ان شا الله

حقوقم از همسر شما کمتره   من و تقریبا هم دوره ای هام تو همین مایه ها حقوقمونه

2706