2726
عنوان

متفورمین کلومیفن لتروزول هرکدومو خوردین میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3969 بازدید | 38 پست
عزیزم سر خود نخور چون عوارض داره . ببین خانمم این قدر عجله نکن و استرس نداشته باش . من همه این دارو هارو خوردم تازه ماهی 3 تا آمپولم می زدم ولی درست ماهی که استرسو گذاشتم کنار و سعی کردم خودمو کنترل کنم باردار شدم . دکترم بهم گفته بود که استرس باعث شده که تخمدانات باد کنه . پس خودت باید به خودت مسلط باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یادمه سر پسرمم بهم داد همون ماه اول باردار شدم میخوام این ماه دوباره امتحان کنم
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
2728
10 درصد چند قلو میشه من واقعا الان که یکی دارم فهمیدم باید دوتا داشت پیش مشاورم رفتم پسرم خیلی لوس شده عجیب به من وابستست واسه مهدش هنوز درگیرم اون به من خیلی استرس میده حالا خدا میده بهت نشد که نداره به حرف من میرسی
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
من از وسط مرداد میخورم بی فایده بود حتی دردام کم نشد فقط عوارضشو تحمل کردم جدیدا گورگرفتگی دارم
سلام من این ماه لتروزول خوردم از روز سوم پریودی تا پنجم،شبی 2 تا
روز 14 پریودیمم یه سونو انجام دادم همون روز سونو رو به دکتر نشون دادم یه امپول hcg 5000 بهم داد که زدم
دعا کنید که نتیجه بده
دکترت داد حتما بخور من سر پسرم ماهه اول داد خورم الان بزرگ شده مشکلی هم خدای نکرده نداره که دکترت گفت چطور مصرف کنی
2706