2726
سلام بچه ها
من 8 ماهه اقدام واسه بچه کردم هر ماه از نیمه پری کلی درد میکشم تا پرید میشم رفتم دکتر 200 تا متفورمین داد 150 تاشو تا حالا خوردم باردار نشدم که هیچ کلی عوارضشو کشیدمو هر ما ه 5روز نزدیک پری دردهای وحشتناکی رو تحمل میکنم با اونکه پریدهام به موقع هستش حدس میزنم که من تنبلی تخمدان دارم شماها که کلومیفن یا لتروزول خوردین طرز خوردنش چه جوریه دکترمم تا 2 ماهه دیگه نوبت نمیده خوردنش بی ضرره میشه طرز مصرفشو بگین ممنون میشم
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب من متفورمینم میخورم که از کیست جلوگیری میکنه این دورو با هم میدن طرزاستفاده کلومیفنو بلدی؟
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
2728
خوب چند ماهه مهربون جان من متفورمین میخورم قانونن باید کیستهام رفته باشن کیست پرید رو نامنظم میکنه من پریدم منظمه
کتی جون این داروها رو مگه دکترت بهت نداده .خوب باید طرز مصرفشم بهت میگفت . منم مصرف کردم ولی تحت نظر دکتر بودم. با این اوصافی که میگی دکترم 200 تا قرص داده شما دکترتو عوض کن منی که هم پلی کیستیک بودم . هم تنبلی تخمدان داشتم . واسه هر ماهم قرص میداد . و 2 هفته یک بار تحت نظرش بودم .
من متفورمین فقط بهم داد کلومیفن نداد اینو میخوام این ماه خودم بخورم من ماهه بعد میرم شهر خودم اونجا نوبت دکتر میگیرم ولی نمیدونم مصرف کلومیفن چه طور شنیذم از شب 3 پری به مدت 5 شب درسته؟
من میرم لاهیجان حالا این ماه بخورم چیزین نمیشه تو سایتا خوندم مصرف این دو دارو تاثیرش فوق العادست ولی طرز مصرفشو ننوشته
2706