2726
خانوما کلا واسه اینکه چاق بشم چی بخورم

بارداري؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

واي چرا هر چي بده براي خانماست!!!!! اينجا هم خدا تبعيض قائل شده !!! آخه چرا خانما قرص بخورن هزار جور عوارضو تحمل كنن چرا مردا هميشه راحتن!!!!

استارتر اصلا قرص نخور از ك ا ن دوم استفاده كن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه شیر میدم غذاهم زیاد میخورم ولی هرکی میبینه میگه پوست و استخون شدی.خجالت میکشم

براي بارداري و شيردهي مضره

اما من كپسول چاقي فرشته خوردم 

عاليه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
بعداز اینکه پسرمو از شیر گرفتم میتونم بخورم؟چقدر چاقم میکنه

اره عزيزم 

١٠-١٥

من ي بسته خوردم ٦كيلو رفتم بالا 

حالا دوتاش مونده تا دورش كامل شه 

شديدا اشتها اوره

واي چرا هر چي بده براي خانماست!!!!! اينجا هم خدا تبعيض قائل شده !!! آخه چرا خانما قرص بخورن هزار جور ...

اخه برای صورنم مجبورم😭😭😭😭جوش میزنم همش میگن برای تخمدانه

2706