2703
2553
عنوان

امروز تولدمه

505 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من امروز تولدمه

۲۷ سالم تموم شد

تاپیک زدم اگه یوقت کسی ازم ناراحته یا ناخاسته کسی رو آرزدم حلالم کنه و ببخشه 

ارزوهایه خوب دارم برا همگی

به هر چی میخاین برسین ان شاالله

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تولدت مبارک جیگر ممممموا ممممواا

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
2456
2714
نميبخشمت

واقعی؟

چی‌گفتم که ناراحتتون کردم؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
مبارک جیگر طلایی

مرسی عزیز

به سلامتی بغل بگیری نینیتو

مبارکه عزیزم  من خیلی دوست  دارم انشالله ۱۲۰ ساله بشی   امشب تولد شوهرمنم  هست ...

مرسیییی عزیزم

تولد شوهرتونم مبارک ان شاالله درکنار هم سلامت و شاد و خوشبخت باشین

2706