2737
2734
عنوان

دعوا کردیم

1079 بازدید | 57 پست

حال ازش بهم میخوره ازهمون روز عقد تاالان دارم عذاب میکشم از خانواده ش دم نزدم گفتم همه شون برن به درک مهم شوهرمه .اما واقعا الان دیگه کم آوردم.

علاقه زیادی به جوجه وخروس اینا داره زیاد میخره چندتا قفس تو حیاط خونه مادرشوهرم داره همه شون میبره اونجا وبهشون میرسه براشون دون میخره و...بعدشم میره به یکی دیگه مفتی میده .این همه خرج میکنه اخرشم می بخشه.این وسط عصاب خوردیش برامن میمونه.

دیروز  ازش پول خواستم گفت ندارم.صبح هم بهش گفتم اگه داری ده یا بیست تومن بده  جیبم خالی نباشه گفت نیست تااینکه ظهر یه ماشین اومد که جوجه میفرخت رفته ۴۰هزار داده جوجه خریده که بده به خاهر عوضیش.

منم عصابم خراب شد سرم کوبیدم به در کمی خون اومد ظرفیت این همه عذاب نداشتم میخاستم خودمو خالی کنم

خدا دی بسه

بیرون بود یهو صدارو شنید اومد تو چندتا سیلی محکم به گردنم زد گفت غلط میکنی ازاینکار میکنی .حق نداری یبار دیگه اسم جوجه وخروس بیاری وگرنه میکشمت

خدا دی بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به جای سر خودت سر اونو میذاشتی لای در  

طرف نوشته بود آمریکا مریخ رو فتح کرده، ما هنوز فکر اینیم با پای چپ بریم دستشویی یا راست! خواستم بگم دانشمند بزرگ هسته ای شهید شهریاری با پای چپ می‌رفت دستشویی، انگشتر عقیق هم دستش داشت و نماز شب هم میخوند، مشکل بسیار مهمی مانند غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم رو هم یک تنه حل کرد🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷مشکل از پای چپ و راست نیست رفیق،مشکل از مغزهای پوسیده عاشقان غرب هست، یعنی آنهایی که هیچ هنر و خدمتی برای کشور نداشتند جز خود تحقیری و...(از خودت بپرس تو برای پیشرفت کشورت چیکار کردی)!********تو مکن تهدیدم از کشتن که من/تشنه ی زارم به خون خویشتن/گر بریزد خون من آن دوست رو/پای کوبان جان برافشانم بر او/رقص و جولان بر سر میدان کنند/رقص اندر خون خود مردان کنند/چون رهند از دست خود دستی زنند/چون جهند از نقص خود رقصی ‌کنند(به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تمام شهدای این مرز و بوم)
2738

هیچ پشتوانه ایی هم ندارم که طلاق بگیرم.از پدرم هم به شدت بدم میاد چون درحقم پدری نکرده.پدری که فحش ناموسی به دخترش بدون هیچ دلیلی بزنه که پدر نیست

خدا دی بسه

اشکال نداره...برو تخم مرغ هاشو بردار...ببر بفروش خودت...من عاشق مرغ وخروسم...به خودتم اسیب نزن..

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

خواهرش جوجه میخواد چیکار؟

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2706