2703
2553
عنوان

شبنم قلی خانی رو چقدر دوست دارید!

| مشاهده متن کامل بحث + 4650 بازدید | 98 پست

کلا من از آدمهاییکه اآرومو معصوم و  خیلی موجه هستن  خوشم نمیاد ،،،، برا همین حتی  رغبت ننمیکنمممم بخونم ،،،،، شبنم قلی خانی ،،، اصلا انگار انرژی نداره  ،،،،، من کلا آدمهایی بیش فعال رو  دوست دارم

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چه فیلمی ازشون دیدم . امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشن .

مریم مقدس یکی از فیلمهاش بود،، مثل اآب یخ بود  

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
2720

زیر سفر

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

واقعا تعجب میکنم چرا همه میگن از چهره معصوم بدشون میاد    چقدر ملاکهای آدمها عوض شده.   

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2714

مصاحبرو خوندم .به قیافش نقش منفی نمیاد شایدم خودش دوست نداره بازی کنه نقش منفی .سنش بالای چهل بود ولی بارداری موفقی داشته که نشون میده تو سن بالا تر بارداری ممکنه و ادم با ورزش میتونه هم خودشو سالم نگهداره و هم جون تر و هم اینکه زایمان بهتری داشته باشه 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2706