2733
2734
عنوان

شبنم قلی خانی رو چقدر دوست دارید!

| مشاهده متن کامل بحث + 4658 بازدید | 98 پست

در اين حد خانم قلي خاني رو ميشناسم كه از شدت بي سوادي نميدونستن زمين دور خورشيد ميگرده يا خورشيد دور زمين.

ميتونيد برنامه حالا خورشيد رو ببينيد، قسمتي كه ايشون دعوت بودن.

بي سوادي خيلي بده، خيلي.

Chaque jour de ta vie est un feuillet de ton histoire que tu écris

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بد پست گذاشتین ....مگا باهاش دشمنی دارین 😐😐😐😐 از نظر من خانم خوب و موفقیه. استاد دانشگاه و ...

تا جایی که شما کامنت گذاشتین من پست بدی ندیدم بله که ایشون خانوم موفق و از نظر اجتماعی سریلندی هستن ولی خانم تهرانی راجع به دوست داشتن پرسیدن ☺️ همه از مکنونات قلبی شون گفتن . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
خاتم تهرانی چرا به انتقادها رسیدگی نمیکنید . اگثرا با گوشی همراه هستیم با یه صفحه 5 اینچی کلی تبلیغ ...

کاربر محترم مسئول تبلیغات و تصمیم گیری برای تعداد تبلیغات شخص دیگری هستند. اما من انتقاد کاربران را ارجا می دم

2728

بازیگر مورد علاقه منو مامانمو همسرمه.درکل همه خونواده خانم قلی خانی رو دوس داریم خدا حفظش کنه

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
2738

شخصیت آروم و متینی داره قیافه اش پر از آرامشه و احساسه من خیلی دوسش دارم امیدوارم نظرات ما رو تو این سایت در مورد خودش بخونه . مصاحبه اش هم قشنگ بود ممنون از شما مدیر محترم.

🥰دخترم تمومه دنیامه🥰 اصلا هر کی دختر داره پیر نمیشه🤩
2706