2726

سلام دوستان. می‌خواستم برای اتاق پسرم فرش و پرده‌ی هماهنگ بخرم. شما جایی رو سراغ دارید که فرش و پرده‌ی ست داشته باشند؟ اگر تجربه‌ای دارید می‌فرمایید؟

فرش رو انتخاب کن طرحش رو بده برات پرده درست کنن

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه چیز جالب سایت آپادانا برای دخترم خرید کردم فرش و سرویس خواب و پرده و آباژور ست هم داره-اینقدر خوشگلن که نگو ادم دلش اب  میشه- همه هم حاضر و اماده- برو ببین بعد بیا بگو ببینم پسندیدی یا نه

فرش رو انتخاب کن طرحش رو بده برات پرده درست کنن

ممنون. منتها همون فرش رو نمی‌دونم از کجا می‌شه خرید! از هفت تیر؟ چیزهایی که توی اینترنت می‌بینم خیلی رنگ‌های تندی دارند و به درد نوزاد و اتاق یه وجبی نمی‌خورند. 

نمیدونم، من خودم ست کردم. تهران هستین؟ شهر فرش خیلی جای جالبیه. من از اونجا خریدم

ممنونم. شهرفرش نرفته بودم تا حالا. یعنی اختصاصی برای کودک هم دارند؟ چه جالب. 

ممنون. منتها همون فرش رو نمی‌دونم از کجا می‌شه خرید! از هفت تیر؟ چیزهایی که توی اینترنت می‌بینم ...

پیجای اینستاگرام رو ببین 

اونایی که از ترکیه میارن خیلی فرشای ساده  و شیکین

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
یه چیز جالب سایت آپادانا برای دخترم خرید کردم فرش و سرویس خواب و پرده و آباژور ست هم داره-اینقدر خوش ...

عزیزم! مبارک باشه برای اون فرشته کوچولو. 😘 یه‌بار سرچ کردم به نظرم سایت آپادانا رو پیدا نکردم. پس برم دوباره سرچ کنم. اینترنتی خریدید؟ رنگ و مدل همون شکلی بود که انتظارش رو داشتید؟

ممنونم. می‌دونید آپادانا شعبه‌ی اصلیش کجاست؟ من توی مجتمع خلیج فارس یه شعبه‌ش رو دیدم فقط تخت و ...

دوست من از یافت آباد تهران خریده. البته از تو سایتش میتونی سفارش بدی

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
ممنونم. شهرفرش نرفته بودم تا حالا. یعنی اختصاصی برای کودک هم دارند؟ چه جالب. 

نه راستش من طرح بچه گونه نگرفتم، چهل تکه گرفتم، پرده رو هم رنگی رنگی مثل رنگین کمون، فکر میکردم باید خیلی بگردم تا طرح فرش مورد نظرم و پیدا کنم، ولی شهر فرش، همه چی و کنار هم داره. 

عزیزم! مبارک باشه برای اون فرشته کوچولو. 😘 یه‌بار سرچ کردم به نظرم سایت آپادانا رو پیدا نکردم. پس ب ...

ممنونم عزیزم من اینترنتی خرید نکردم طرح و مدل رو پسندیدم از نمایندگی خرید کردم-دقیقا همونیه که تو عکسه

2706