2726

ان شاا... هر چی از خدا میخواین بهتون بده ، کارمون گره خورده ، باز نمیشه گفتم از شما خواهش کنم شاید به دعای شما حل بشه

ممنون از همه ی شما مهربونا

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

اللهم صلی علی محمد وآل محمل و عجل فرجهم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ان شاالله که گره از مشکلت باز بشه عزیزم و حاجت روا بشی

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد؛انشالله به حق این روزای عزیز مشکل شما و تمام بچه های نی نی سایت حل بشه

الههههههههی آمییییییین

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐

الهی بزودی زود و ب عالیترین نحو حاجت رواشین 

اگه قابل باشم ب نیت حاجت روایتون آیت الکرسی خوندم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹