2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این خانم رو میشناسم پیشش خودم دو سری فال گرفتم چیزایی ک گفتن خداییش واقعا همون شد یبار قبل ازدواجم رفتم که گفت یه ماه دیگه ازدواج داری و مشخصاتش گفت دقیق همون شد یبار قبل اینکه بدونم باردارم پیشش رفتم گفت حامله ای بچت پسره فکنم گفت ۱۳ساله تو این کاره   

Princes_wild@

ایدیشونه یکم فقط سرش شلوغه ممکنه دیر جواب بده

2728
من این خانم رو میشناسم پیشش خودم دو سری فال گرفتم چیزایی ک گفتن خداییش واقعا همون شد یبار قبل ازدواج ...

سلام .ببخشید ایشون که گفتید شما حضوری رفتید؟ اهواز درسته؟من بهشون پیام دادم.ولی نمیدونم حضوری برم یانه چون نمیشناسمشون میشه لطفا راهنمایی کنید؟مرسی

تورو خدا ی ادم مطمن ومنصف باشه معرفی کنید دلم میخاد فال بگیرم

من یکی رو می شناسم تلفنی فال میگیره و واقعا درست میگه. خودم همیشه بهش زنگ میزنم. پشیمون نمی شی 09386715454 . دختر خوبیه و اسمش لیلا هستش 

2738
من كه اعتقاد دارم يعني هركي ميگيره راضيه  من نشنيدم كسي ناراضي باشه .اينقدر خوبه ديدم اينقدر از ...

این شماره تلفن یاسمین فالگیر و رمال دزد و کلاهبرداره خدا لعنتش کنه پولم رو گرفت بلاک کرد خدا ذلیل و خوارش کنه

09013303381 من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .ک ...

این خانم خانی کلاهبرداره پول از من گرفت پاییز . بعدم خطشو عوض کرده کلا 

تورو خدا ی ادم مطمن ومنصف باشه معرفی کنید دلم میخاد فال بگیرم

من که میگم فقط مادام ,فال ارمنی میگیره البته غیر حضوری 

۰۹۱۰۴۸۶۲۴۶۸خیلی  حس خوبی بهت میده همه چی رو هم میگه 

2706