2733
2734
عنوان

بارداری موفق در سن بالا

38725 بازدید | 82 پست

دوستان خوبم ایا امکان بارداری موفق در سن بالا هست ،خودتون یا اطرافیانتون این تجربه رو داشتین؟خیلی نگرانم از اقدام میترسم؟

مرغ آمین درد آلودی ست کآواره بمانده/رفته تا آنسوی این بیداد خانه/بازگشته رغبتش دیگر زرنجوری/نه سوی آب و دانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خالم تو 47سالگی اولین بچه رو اورد دیرازدواج کرد زمان برد تخمکش هم صفربود موسسه رویان تهران بود 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2738
خو زیر نظر دکتر باش اقدام کن اگ مشکلی پیش اومد دکتر میگه چیکار کن  ولی بنظرم احتمال بچه سالم ت ...

از همین میترسم

مرغ آمین درد آلودی ست کآواره بمانده/رفته تا آنسوی این بیداد خانه/بازگشته رغبتش دیگر زرنجوری/نه سوی آب و دانه
36سالگی

36سالگی ک خوبه تحت نظرباش ان شاالله بیارمنم الان 32سالمه پسرم 5سالشه شایددومی همین حدودا اوردم شایدم دیرتر 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
36سالگی ک خوبه تحت نظرباش ان شاالله بیارمنم الان 32سالمه پسرم 5سالشه شایددومی همین حدودا اوردم شایدم ...

عزیزم به سلامتی 

ترس نداره گلم دیگ وقتی زیرنظر دکتر اقدام کنی مشکلی پیش نمیاد 

ممنونم 

2706