2733
2734
عنوان

خیلی دلم شکست😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 63 پست
😂😂ای باباا فردا میخوای شوهر کنی هااا  از شوشو بپرس با رسم شکل بهت میگه

😂😂😂😂 

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فکر کنم سنتون کمه.  کاش عروسیتون رو عقب بندازید. هیچ جا خونه پدری نمیشه. هنوز کوچولویید فکر کن ...

اره سنش کمه پیداس ۱۳سالی داره 😫

درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند
2738
چه قدر لوسي كه واسه اين دلت شكست باباهاي ما مارو با خاك يكسان ميكنن  برو قدره باباتو بدون

😐😐

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
🧐🧐🧐چیش واسه روحیه خوب نیس؟

ببخشیداین سوالرومیپرسم شرمنده چطورمتوجه میشید؟مگه اتاق جداندارید؟آخه نگران شدم خودم بچه بزرگ دارم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
ببخشیداین سوالرومیپرسم شرمنده چطورمتوجه میشید؟مگه اتاق جداندارید؟آخه نگران شدم خودم بچه بزرگ دارم

چرا اتاقامون کاملا جداس ولی خب خیلی تابلوان میرن تو اتاق زیر درو میپوشونن ی درزی ازش باز میمونه

یا مثلا آبجیمو میفرستن پیش من میرن تو اتاق😂

چرا اتاقامون کاملا جداس ولی خب خیلی تابلوان میرن تو اتاق زیر درو میپوشونن ی درزی ازش باز میمونه یا ...

وااا خوب حواست هستا😂😂

"مرد من" زن نیستم اگر زنانه پای عشقت نایستم...من از قبیله"زلیخا" امده ام انقدر "عشقت" را جار میزنم تا"خدا"برایم کف بزند😍😍😍😍😘😘😘😘
2706