2410
2553

شوهر تو وابستس اونا چرا بیشعورن😐

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          

با شوهرت بايد ي كاري كني نه دوستاش 

در خونت رو قفل كن همسايت رو دزد نخون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بزنشون  با تبپا شوتشون کن بیرون معتادای بدبخت روووووو

معتاد چی‌میگه این وسط؟!😐

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
2714
یه بار تلگرامشو چک کردم دیدم وای چقد دعواهای ما رو این دوستاش شرو کردن. بهش گفته بودن زنت غلط کرده ر ...

حرمت امامزاده رو متولي داره!

از شوهرت ناراحت باش ك به دوستاش اجازه داده در موردت اينجوري صحبت كنن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
یه بار تلگرامشو چک کردم دیدم وای چقد دعواهای ما رو این دوستاش شرو کردن. بهش گفته بودن زنت غلط کرده ر ...

وای شوهر منم مغازه داره الان ک روزا طولانی تر شده بیشتر باهاشون حرف میزنه اونا اینقد یادددش میدن

اینقدر به لبخندِ عزیزم گیر دادید براتون لبخند جدید گذاشتم.راضی شدید؟😂
بزنشون  با تبپا شوتشون کن بیرون معتادای بدبخت روووووو

خداي جو دادني😂😂😂معتادو از كجا اوردي 

ببخشیدا اون از بی غیرتی شوهرته که میذاره اینطوری درمورد تو صحبت کنن

اگه از اول اینقد بهشون رو نمیداد الان اینطوری نمیشد

2706