2733
2734
عنوان

سلام لطفا کمکم کنید

209 بازدید | 24 پست

سلام

برای پایین آوردن تب بچه چهار سالم چیکار کنم ؟

هوشیاریش کامله ولی بدنش داغه

قطره استامینوفن و شربت سرماخوردگی دادم عصر تا حالا میخوره میخوابه همش

پاشویه هم کردم و دارم میکنم

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جورابش رو خيس كن بپوشون پاش اگه بازم پايين نيومد تبش لباساشو در بيار يه لباس زيرش رو خيس كن خوب آبش ...

پاهاشو بشوره امکان تب و لرز هست فقط زیر بغلشو و زیر شکمش و یک سره پارچه نم دار بزار اب ولر باید باش 

یکم گلاب بزن به پنبه پیشونی وشقیقه شو ماساژ بده.راهکار خواهرمه.انشالله تبش میاد پایین

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2738
شیاف استفاده کن بدنشو خیس نکنی که لرز می کنه 

با حوله پاهاشو خیس کردم فقط

شیاف از قطره و شربت بهتر بود ؟

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁
توى آبى كه پاشويه ميكنيد سركه بريز، دستمالو خيس كن بذار زير بغلش دور گردنش و كشالهاى پاش تبو مياره پ ...

پس فردا اسباب کشی دارم

یعنی هیچی جز نون و چند تا دونه کیک نداریم تو خونه

مجبورم تا ۷-۸ صبح صبر کنم

ممنونم از همگی

عزیزم اگه دیدی باز تبش پایین نیومد یه لگن واسه پاشویه ش بیار توش آب ولرم بریز بعد اگه تو خونه الکل طبی که رنگش آبی رنگ هست دارید نصفش رو بریز تو اب ،نصف اب رو جدا بذار یه دستمال تمیز بیار و روی پیشانی زیر بغل وپشت گوشهاشوپشت گردنش رو با اب الکلدستمال بکش چند بار تکرار کن وپاهاشو پاشویه کن صد درصد جواب میده

2706