2726
عنوان

بیایین دم سحری براتون قل هوالله بخونم شماهم دعام کنید به حاجتم برسم

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 50 پست

خداشاهده برای همتون خوندم برای اونایی که گفتن نی نی میخوان یاتوامضاشون دیدم به خدا به نیت ۵ تن ۵ بار خوندم انشالله خداحاجت روابشین

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
دوستم واسه شفا پدرم لطفا بخونی د. التماس وای زیاد. انشاالله خداوند تمامی مریض های روحی رو شفا بده.

الهی آمین

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شماهم ۵ تاخوندم

ممنونم واقعا حس خوبی بهم دست داد اومدم تاپیکت سر نماز صب دعات میکنم ان شاءالله هر چی ازخدا میخای بهت بده به حق آبروی بی بی دوعالم

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  

سعی میکنم توماه رمضون همینجور تاپیک بزنم برای همتون بخونم اگه خدابخواد البته اگه قابل باشم انشالله همتون حاجت روابشین مخصوصا اوناییکه منتظر نی نی هستن

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2728
توروخدا برای من دعا کن خدا کمکم کنه از این خونه ام نجاتم بده

ببین من خودم برای خونه چله دعای معراج گرفتم خداشاهده سر۱۷ روز نتیجه گرفتم اونم توچه اوضاعی که اصلا یه درصدم امیدنداشتم

ممنونم واقعا حس خوبی بهم دست داد اومدم تاپیکت سر نماز صب دعات میکنم ان شاءالله هر چی ازخدا میخای بهت ...

فدات بشم انشالله به حق این ماه عزیز خدا توهمین ماه حسابی خوشحالت کنه به حاجتت برسی 

با اينكه به معجزه و دعا و اينا اعتقاد ندارم ولي اميدوارم هر چي دلت ميخواد و بهترينه واست اتفاق بيوفته 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706