2737
2734
عنوان

به خواهرم تجاوز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 149226 بازدید | 298 پست
اره خونه باغ عزیزم دنبال چی میگردین واقعا براتون متاسفم شماهم به گردن بگیر من دروع میگم

عزیزم همه بهت گفتن که شکایت کنید امیدتون ب خدا باشه یه جوری رفتار نکنید که خواهرتون شاید بخاد برگرده ولی از رفتارای زشت شما ,نظرش عوض شه

زیاد دعا کنید ماهم دعا میکنیم براتون,

پیداش کردید مراقبش باشید حمایتش کنید حتی در کوچکترین مسایل(خودتو مادرت حداقل حمایتش کنید)

الانم جلو گریه تو نگیر,بریزی توو خودت داغون تر میشی انقد گریه کن که دلت ی ذره آروم بگیره,ذکر بگو و...بعضی وقتام سعی کن با نی نیت حواستو پرت کنی,

توی این شرایط مامانتم تنها نذار پشت همدیگه باشید

این اصل مطلبه دیگه فک نمیکنم واقعااااا از دست کسی کاره دیگه ای بربیاد که انقد کشش میدین همه و دروغو راستشو میخاین ازهمدیگه,هرچی بیشتر بحث کنید موضوع مسخره تر میشه 

درهرحال بازم خوددانید 💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیگی عکس مرده رو از کجا اورده

سوال خیلیاس

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
2731
تااازه یچیزی ینی طرف عقل نداره ک نره توباغ! توتاپیک قبلیش میگه رفته توباااغ وخاهرش سرو گوشش میجنبید ...

وای دختر حواست باشه چی میگی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
منم داشتم به همین فکر میکردم اصلا یه نفر باشه بالاخره خانم مقاومت میکنه و متجاوز حتما خیلی بهش آسیب ...

ی دختر تنها یا چهار نفر چطور مقاومت کنه؟ فکر کن تو باشی می‌تونی با چهار تا مرد مقاومت کنی؟

دوستان گلم خوب تاپیک و ترک کنید اگه فک میکنید دروغی درکاره بیچاره بی احترامی نکنید من که خداحافظ

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)

یعنی هستن کسایی که بلد نباشن یه تاپیک رو بزارن تو علاقمندی هاااااا😕😕😕😕😕

لایک چرا اخههه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

حتما پیداش کن و بگو بره شکایت کنه... هیچکس متوجه نمیشه فقط خود پلیس میره پدرشونو در میاره... اگه بره همین الان پیش پلیس حتی فکر کنم خودشون برای زنان آسیب دیده یه سرپناهی دارن و رانشناس میفرستن تا خانوادت آروم بشن.... اگه بیخیالش بشه به ممکن تحدیدش کنن و بازم بخوان سو استفاده کنن. توامم اگه با شوهرت راحتی و بهش ایمان داری که بعدا مشکلی نمیشه بگو بهش و همین الان برین دنبالش بگردین و برین پیش پلیس شکایت کنین

2706