2733
2734
عنوان

به خواهرم تجاوز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 149223 بازدید | 298 پست

تو رو خدا قبل ازینکه واس دروغ بعدی تاپیک بزنین مروری بر دروغ های گذشته داشته باشین😑

حداقل یکم واس شعورمون ارزش قائل بشید😑

مرسی

ایش😑(اه خز شده دیگه😆😆)

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
ای بابا   من فقط ی سوال دارم  ۴ نفری تجاوز کردن خواهرتون سالمه ؟! :/

منم داشتم به همین فکر میکردم

اصلا یه نفر باشه بالاخره خانم مقاومت میکنه و متجاوز حتما خیلی بهش آسیب فزیکی میرسونه

حالا فکر کن ۴ نفر بودن و مادرش متوجه نشده تا موقع اومدن خواستگار!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه همین استارتر رو میگم

اکی.مرسی.آخه همچین تاپیکی قبل سال نو یادم میاد😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
تو رو خدا قبل ازینکه واس دروغ بعدی تاپیک بزنین مروری بر دروغ های گذشته داشته باشین😑 حداقل یکم واس ...

به این فک کن اگه تو داری اشتباه میکنی چی خدا بهتر میدونه ممنون از دلداری شما

2728
۲ ماه پیش بوده حالا شماها واقعا فک میکنین چه لذتی داره کسی به دروع خواهرشو بدنام کنه

کسی که خواهر نداره و واسه پر بازدید شدن و از سر بیکاری همچین تاپیکی میزنه و اینکه همین امشب چند تاپیک با موضوعات مختلف زده!!! 

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
اوففف😥😥😥 قلبم تند میزد آخ همچین اتفاقی برای خواهر دوستم افتاد اونا ۱۲ نفر بودن زندگی دختر داغون ش ...

وای لعنت بر شیطون.امیدوارم تاوان جنایتشونو پس داده باشن😭

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2738

بابا من امشب تو این ستا تو پیج اون پسر مستند سازه رفتم انقدر گریه کردم شوهرم هاج و واج مونده بود میگفت موبایلتو خورد میکنم ازین به بعد تو این چیزا بری مادر پدره از هم جدا شده بودن دختر خونه باباهه میرفته پدره دختر 5 سالشو...از نقاشی های دختره هم فهمیده بودن.این چیزا زیاده تورو خدا مراقب بچه هاتون باشین.قلبم درد میکنه بخدا

به این فک کن اگه تو داری اشتباه میکنی چی خدا بهتر میدونه ممنون از دلداری شما

الان چند وقته فرار کرده؟

شماها حمایتش کنید هیچ اتفاقی نمیافته فقط بهش سرکوفت نزنید

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
منم داشتم به همین فکر میکردم اصلا یه نفر باشه بالاخره خانم مقاومت میکنه و متجاوز حتما خیلی بهش آسیب ...

اسیب میبینه خیلی قطعا!!! 

کاش من پتو بودم....همینجور رو تخت میموندم یکی دیگه میرفت سر کارهام😂😉😜
2706