2726
عنوان

به خواهرم تجاوز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 149171 بازدید | 298 پست
وای حلما ج ن نگو که دروغ بود انشالله که دروغ باشه ولی چرا الکی گفت؟ قلبم رو هزار میزد بابا خیلی بی ا ...

عزیزم مرض ندارم دروع بگم حالا شاید ماهشو اشتباه کرده باشم ولی خدا بهتر میدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرش حرف و عملش یکیه 😊مثل ما لب و دهن نیست فقط 😁

اینا باید برن واسه فخیم زاده سناریو بنویسن فیلم بسازن. تلف شدن این استعدادها

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
2728
ب امضات توجه کن🙄🙄🙄🙄

اخه دادمیزنه طرز نوشتش قول میدم بهت سرکاری نبود بیامنو بزن ب زودی گندش درمیاد

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒

مگه میشه ماه رو اشتباه کرده باشی؟

چهارماه پیش بوده یا دوماه پیش؟

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
عزیزم من بعد از طهرم تاپیک زدم الانم اونقدر دلم گرفتع بود خواستم دوباره در میون بزارم

بابات گفته حقشه یعنی چی ؟یعنی بابات میگه حقشه خواهرت که بهش تجاوز شده؟!!!!

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
نمیدونم والا انشالله که دروغ باشه

انشاءلله هرچند.اینقد زیاده حالا اینم دروغ باشه باقیش چی؟آدم وحشت میکنه روزگار بدی شده

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

فقط بگو چرااا؟؟؟من یه دروغی بخوام بگم میترسم همون دروغ گردنمو بگیره بیچاره شم چرا دروغ به این بزرگی میگی؟؟؟؟چه لذتی داره؟؟؟بگو ماهم بدونیم 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
نمیدونم والا انشالله که دروغ باشه

اوففف😥😥😥 قلبم تند میزد آخ همچین اتفاقی برای خواهر دوستم افتاد اونا ۱۲ نفر بودن زندگی دختر داغون شد خیلی عذاب کشید له شد هفته ای یه بار شوک میدادن بهش کلی دارو و قرص و خودکشی ناموفق و .... آخرشم درست نشد که نشد الهی بمیرم براش

یکی بود که فحشم میداد به خواهرش میگفت آبرومو برده شوهرم بفهمه بد میشه درست خاطرم نیست.شما همونو میگی ...

نه همین استارتر رو میگم

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
2706