2726
من رشتم چمیدونم والا ب مجردها ک میگیم قبول نمیکنن انقدر میرن میرن تا سرشون بخوره ب سنگ  عشق و ...

واي خدا خوش به حالت😍😍😍😍به دريا سلام منو برسون😍😍😍😍😍

خدا عقلشون بده واقعا اين عشقا ارزش غصه نداره به نظرم

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوضش ميگن دردش وحشتناكه من دنبال مرگ بي دردو در ارامشم نميخوام قبل مرگ عربده بزنم از درد😁😁😁ميخوام ...

خدایی من تیغ ک اصن تصورشم نمیتونم بکنم 😖😖😖😖 خیلی وحشتناکه .  ولی یه دوستام با قرص خودشو کشت .  قشنگ قرصو خورده بود و خوابیده بود . بعد وقتی داشته میمرده بیدار شده . تو اتاقش تنها بوده . میخاسته خودشو نجات بده تا پای اتاق پدر مادرشم میره ولی همون جا میوفته . میگن چشماش باز بوده دستش دراز ب سمت در .  خدارحمتش کنه ۱۶ سالش بود

واي خدا خوش به حالت😍😍😍😍به دريا سلام منو برسون😍😍😍😍😍  خدا عقلشون بده واقعا اين عشقا ارز ...

چشم بزرگیتو میرسونم

😁😁

در خدمتیم

بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒
2728

یاده دوستم افتادم

واسش خاستگار میاد

اینودوس پسرش دیوونه هم بودن

پسره میگه میخای تو خونه بمونی بخاطر خاستگارا

دوستمم میگه ن بیا دنبالم بریم بیرون

باموتور میرن جاده چالوس 

تصادف شدید میکنن

جفتشون باهم فوت میکنن

خدارحمتشون کنه بحق این شبا😢😢😔😢😔😔😔

خدایا مررررسی که هرچی آرزو کردم دیگران بهش رسیدن!  
خب چرا سوزونده خودشو؟!تو حموم رگشو ميزد چه دلي داشته خدا رحمتش كنه😔😔

عاشق یکی بود ندادنش بزور کتک دادنش پسر عموش پسر عموشو باباش با هم کتکش میزدن اینم یه روز صب پاشده بره مدرسه با مامانشو خواهرش خدافظی میکنه میره تو خیابون خودشو اتیش میزنه میگن از درد میدویده شعله های اتیش قدی تر میشده خاموشش کردن بیمارستانم رفت زنده بود درد کشیدو مرد بدبخت هم کلاسیه خواهرم بود 

عاشق یکی بود ندادنش بزور کتک دادنش پسر عموش پسر عموشو باباش با هم کتکش میزدن اینم یه روز صب پاشده بر ...

وای اون دردی ک هر روز میکشیده خیلی بیشتر از دردآتیش بوده . بیچاره 😔😔😔

خدایی من تیغ ک اصن تصورشم نمیتونم بکنم 😖😖😖😖 خیلی وحشتناکه .  ولی یه دوستام با قرص خودشو کشت ...

اخ اخ در اخرين لحظه پشيمون شده خدا رحمتش كنه  

منم تيغو دوس ندارم اخه كي ميتونه ٩ساعت تو حموم بمونه تازه در حموم ما با يه هول كوچيك باز ميشه اون وقت دهنمو سرويس ميكنن بفهمن بعدم ميگن اگه نميري تاندون هاي دستت حداقل تا چند ماه خوب كار نميكنن 😫همون سيانور خيلي خوبه 😋😋

😔😔😔😔😔 ینی اون دنیا باهمن ؟ 

امیدوارم

خانواده دختره ول کن خانواده پسره نبودن

تا دیه نگرفتن ولشون نکردن بعدم ک پولو گرفتن از محل رفتن

بابای دوستم مقصر بود هی سنگ مینداخت جلو پای پسره 

مامان پسرهم روز تشیع جنازه فقط بابای دوستمو نفرین میکرد

خدایا مررررسی که هرچی آرزو کردم دیگران بهش رسیدن!  
اخ اخ در اخرين لحظه پشيمون شده خدا رحمتش كنه   منم تيغو دوس ندارم اخه كي ميتونه ٩ساعت تو حموم& ...

حالا واس چی میخای خودتو بکشی ؟ 😏 بیا من بکشمت اگ خیلی عجله داری . اخه خود کشی  گناه کبیره ستاااا

عاشق یکی بود ندادنش بزور کتک دادنش پسر عموش پسر عموشو باباش با هم کتکش میزدن اینم یه روز صب پاشده بر ...

معلم مامانه منم خودشو سوزونده اما اون بحث حيثيتي بوده البت اينجور كه مامانم ميگه  خدا همون رو رحمت كنه و روحشون در ارامش باشه

امیدوارم خانواده دختره ول کن خانواده پسره نبودن تا دیه نگرفتن ولشون نکردن بعدم ک پولو گرفتن از محل ...

وااآاای بدبختاااااا اونا خودشون جوون از دست دادن دیگ دیه واسه چی؟

2706