2703
2553
عنوان

اهنگای خاطره ساز مجردیتون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 91 پست
دنیادیگه مث تونداااره نداره نمیتونه بیاره

اینم بمونه بنیامین خواستم عاشقت کنم گفتی محاله ابنم بمونه یه زمان پسر خالم دوس داشتم ای اینو میزاشنم گزیه میکردم الان چقدر بدم مباد ازش😅

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر اهنگای فارسی هلن ..کلی..میخوام برات یه شاخه گل بیارم...خوابی دیدم ایکاش تعبیرش تو باشی.... با ...

زدی تو خال اهنگ مرد رویای هلن عاشقشم 😍

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍
هر وقت متاهل شدم میام میگم و  الانم این‌جا رو به نشانه اعتراض ترک میکنم😁😣

واستا منم بیام😒😒

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
2456

سال 83...عقد دختر عموم...اهنگ دلبر شیرین مهربون یارم ...ی تیکه با همین میرقصیدم یادش بخیر ...اولی و اخرین جایی که توی عروسی اقوام رقصیدم.    😂😂😂

بعدشم دوتا اهنگی ک خودتون نوشتین.  ..

سکوت قلبمو بشکن و برگرد و نباشی محسن یگانه ... با اکیپ دوستای دبیرستانیم میخوندیم

و یه اهنگ ک وقتی میشنوم ،اشکم میریزه...الان اصلا یادم نمیاد چی میخونه و یا کی میخونه..😤😤😤😤

اهنگای امید زیاد گوش میدادم....الان حافظه م یاری نمیده یه کمشو بگم

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
2714

روی رقص شاپرک زیر بارون چشات دل من میلرزه.. 

واسه فردا نگرانیم که فردا چه کنیم زیر این بار گرانی که جانهاس چه کنیم

این چه عشقیس چه عشقیس که در دل دارم من ازین عشق هوس باطل دارم... 

میون باور و تردید میون عشق و معما با تو هر نفس غریبم با تو هر لحظه ییه رویام باتو پرشور و نشاطم تو هیاهوی نگاتم تو یه اهنگ قشنگی... معین

بچه ها عبدالمالکی ی اهنگ خوند اسمش دریای بی رحم بود راس بود ک میگفتن ی نفر پول داده ک واس عشقش ک تو ...

منم اینطور شنیدم نمیدونم باز ولی من خییییلی دوس دارم این اهنگ و بااینکه هیچ ربطی هم بهم نداره بیزارم از شمال

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
2706