2733
2734
عنوان

به نظرتون شوهرمو برا سحری بیدارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 88 پست
البته بچه ها درک کنین من الان  خیلی راحت باهاتون حرف زدم گفتم نصفه شبه کسی زیاد نی وگرنه کلاسم ...

استارتر خيلي باجنبه اي

چندوقت پيش يه نفر تاپيك گذاشت غذام شور شده چكار كنم(اسمش ملكه شوهر بود)

منم بهش گفتم ديگه ملكه شوهر نيست باشوخي

اوووووف منو خورد منو دعوا كرد 😂جنگ جهاني سوم راه افتاد

البته بچه ها درک کنین من الان  خیلی راحت باهاتون حرف زدم گفتم نصفه شبه کسی زیاد نی وگرنه کلاسم ...

ماهم میگیم فلانی بادکرده 

دوست دارم منوصداکنی ........واسه حاجتم دعاکنی ......ازتوزائرت سواکنی باخدام کنی .....یاجوادالائمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالاشوهرمن عجایبه بیدارش کنم بادمیکنه😄😄😄😄خ روخوابش حساسه میگه توروخدابیدارم نکن سرصدانکن بیدارنشم ولی برانمازصبح همیشه بیدارمیشه

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
مامان رها جون یه وقت ازم ناراحت نشیا همه اش شوخی بود من اتفاقا خیلی خندیدم و خوشم اومد اصطلاح با نمک ...

نه گلم اخه براچی ناراحت شم منکه وقتی دیدم فاز خندس خودمم بهتون ملحق شدم😂😂😂

نزدیکه سحره التماس دعا اقامون از باد دربیاد😂😂

اگه بیدارش نکنی ایندفه دیگه اون بادت میکنه ها

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738

اینقد باصدای بلند خندیدم ترسیدم شوهرم بیدارشه🤣🤣🤣🤣

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

مرسی نصفه شبی ملتو شاد کردی

حرف شما یه اصطلاحه ولی جوابای دوستان سوژه بود😂

برو جوابای بچه هارو برا شوهرت بخون یه کم بخندین از قهر بیاین بیرون😊