2726

سلام نماز روزه هاتون قبول دیشب سحر قرمه سبزی از افطار داشتیم ولی برنج تموم شده بود دخترمو که خوابوندم پاشدم دوتاپیمانه برنج برا سحر بزارم چشمم پره خواب بود یه رب یه ۳رو فکردم یه رب به ۴ و نزدیکه ادان دیگه از هولم اب زیاد برداشتم برنجم یکم شفته شده هیچ دیگه بعد که شوهرمو بیدار کردم تا اکمد سر سفره دیدم باد کرد یه لقمه که خورد گفت پاشو نون بیار اینهمه ما رو معطل کردی که اینو بیاری البته یجور دیگه گفت من الان اصلاحش کردم منم نون گذاشتم خورشتو با نون خورد منم دیگه محلش ندادم باد کردم امروزم اصلا باهاش حرف نزدم اونم کاری نداری خنثی خودمم امروز پری شدم نباید روزه بگیرم حالا هی شیطونه میگه اصلا بیدارش نکنم با کاری که دیشب کرد شما بودین دلخور نمیشدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوه اوه من یه شب شوهرمو بیدار نکردم تا سحری بعدی حرف نزد باهام

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
باد کردم و باد کرد یعنی چی؟؟؟؟

😂😂😂

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706