2726
یک شب نگه میدارن کادر پرستاریه خوبی داره مخصوص زایمان بیمارستانش قدیمیه ولی رسیدگیشون خوبه دکترت کیه ...

خاتم دکتر خسروی،چون زایمانم پنجشنبه ست وفرداش،جمعه که ترخیص نمیکنن ویه شب اضافه تربمونم باید،هزینه اضافه تربدم؟

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاتم دکتر خسروی،چون زایمانم پنجشنبه ست وفرداش،جمعه که ترخیص نمیکنن ویه شب اضافه تربمونم باید،هزینه ا ...

از دکترت یا خود بیمارستان بپرس ولی فکر کنم ترخیص کنن چون یک شب بیشتر نگه نمیدارن من زایمانم روز شنبه بود اتاق خصوصیم گرفته بودم اتاق دو تخته هاشم خوبه اگه از احاظ مالی مشکلی نداری اتاق خصوصی بگیر راحت باشی

2728
از دکترت یا خود بیمارستان بپرس ولی فکر کنم ترخیص کنن چون یک شب بیشتر نگه نمیدارن من زایمانم روز شنبه ...

ببخشید،نرخ سزارین 97 تو اقبال رو ندارید؟

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

منم اقبال بودم،با خانم دکتر عقیقی،بسیار عالی ،هم از نظر اخلاقی و هم تمیزی،اتاق خصوصی بودم،هر روزی هم که زایمان کنی،فرداش مرخصی گلم.

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  
ببخشید،نرخ سزارین 97 تو اقبال رو ندارید؟

سال ۹۴،فکر کنم فقط سزارین ۴۷۰۰ بود با بیمه،اتاق ۲۰۰،یه مبالغی هم برای کیف،لباس نوزاد و همراه گرفتن.

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  
سال ۹۴،فکر کنم فقط سزارین ۴۷۰۰ بود با بیمه،اتاق ۲۰۰،یه مبالغی هم برای کیف،لباس نوزاد و همراه گرفتن.

چه زیاد حتما آزاد رفتی،بادفترچه به من گفتن حدود چهارمیشه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2706