2737
2734
عنوان

آيا كسي بوده بعد إز چهار ماه إز سزارين دوباره باردار شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکرکنم ۳هفته بود یا ۴

با قرص ؟

من پنج هفته با ده تا قرص میزو سقط نشد هیچ از جاشم تکون نخورد یه هفته بعدشم قلبش تشکیل شد

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
با قرص ؟ من پنج هفته با ده تا قرص میزو سقط نشد هیچ از جاشم تکون نخورد یه هفته بعدشم قلبش تشکیل شد

بله قرص.اسمشو یادم نیست.۵هفته دیره .دیگه قلبشم که میگی تشکیل شده

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2738
بله قرص.اسمشو یادم نیست.۵هفته دیره .دیگه قلبشم که میگی تشکیل شده

اره قرص سایتوک اتفاقا پزشک بهم گفت زود استفاده کردی باید صبر میکردی شش هفته و هفت هفته یعنی 57روز از بارداریت بگذرعه چی بگم والا عمرش به دنیا بود

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
اره قرص سایتوک اتفاقا پزشک بهم گفت زود استفاده کردی باید صبر میکردی شش هفته و هفت هفته یعنی 57روز از ...

همین که الان بارداری؟؟

انشالله به سلامتی

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
همین که الان بارداری؟؟ انشالله به سلامتی

بعله عزیزم 

انشاالله اما دکترم گفته ممکنه روش اثر گذاشته باشه که تو انومالی مشخص میشه انشاالله که چیزیش نشده باشه بهش عادت کردم دیگه