سلام کی بیمارستان اروند زایمان کرده 

دکترتون کی بود 

راضی بودید تمیزه و خوب مراقبت میکنن؟؟؟؟

خدایا ممنون بابت نی نی که به من و همسرم دادی به تمام کسایی که بچه دار نمیشن خودت نی نی سالم و صالح بده 😊
بیمارستان اریا یا مهر خوبن

اخه من دکترم معصومه دهقان فقط اروند زایمان میکنه

خدایا ممنون بابت نی نی که به من و همسرم دادی به تمام کسایی که بچه دار نمیشن خودت نی نی سالم و صالح بده 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

[QUOTE=59642842]من 4 ماه پیش مهر زایمان کردم افتضاح بود اتاقاش شلوغ بودن تو راهروهای بخش زنان یه صندلی واسه باردارا ...[/QUOTEجدی مهر که خیلی تعریف میکنن ازش؟دکترت کی بود؟

ببخشین ها ولی ی مامای مجرب هم کافیه حتی اگر بیملرستان دولتی باشی اروند ک خصوصیه

بله درسته ولی من شاید سزارین بشم واسه همین میخوام ببینم از عملشون راضی بودن 

[QUOTE=59642842]من 4 ماه پیش مهر زایمان کردم افتضاح بود اتاقاش شلوغ بودن تو راهروهای بخش زنان یه صند ...

دکترم خیلی خوب بود ولی انقدر که بیمارستان  بد بود همش میگفتم کاش از اول پیش یه دکتر دیگه رفته بودم

[QUOTE=59642707]اخه من دکترم معصومه دهقان فقط اروند زایمان میکنه[/QUOTE من دکترم فقط مهر بود ولی شن ...

اره من رفتم خیلی خلوته و ارامه 

دکترم خیلی خوب بود ولی انقدر که بیمارستان  بد بود همش میگفتم کاش از اول پیش یه دکتر دیگه رفته ب ...

اخی عزیزم چقدر هزینه گرفتون ازتون؟

2706