2733
2734
اره حسم خوبه كه مهموني دادم ولي مهموني افطار از حالت عادي خيلي كارش بيشتره

قطعا همینطوره ، دلم واسه مهمونی دادنام تنگ شد ، الان نینی نمیذاره تکون بخورم چه برسه به مهمونی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استرس چي؟

اینکه کارام به موقع نشن، شام بد نشه، تازه میترسم خامه هایی گذاشتم رو شیرینی بدمزه باشن اخه روزه بودن درست کردم

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2738

چند نفرن مهمونات؟من كه از ديروز شروع كردم،تازه پسرمم از ديشب تا امروز غروب بود خونه مامانم،ولي همش كار داشتم امروز،يه لحظه م نتونستم استراحت كنم،

اینکه کارام به موقع نشن، شام بد نشه، تازه میترسم خامه هایی گذاشتم رو شیرینی بدمزه باشن اخه روزه بودن ...

ايشالله كه بد نميشه عزيزم،اگه خانواده خودتن استرس نداشته باش،خانواده شوهر انگار استرسش بيشتره

ايشالله كه بد نميشه عزيزم،اگه خانواده خودتن استرس نداشته باش،خانواده شوهر انگار استرسش بيشتره

هیچ کدوم نیستن :)) یه خانمای محترمی ان که تو فامیل خیلی مهمن و میخوام کلا سنگ تموم بذارم

چند نفرن مهمونات؟من كه از ديروز شروع كردم،تازه پسرمم از ديشب تا امروز غروب بود خونه مامانم،ولي همش ك ...

محترماش 4 بقیه 6 کلا ده :))