2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راضی هستین؟؟مطبشون کجاست؟

والا زایمان قبلیمو با عشوری مقدم بودم اینو زیاد تعریف شنیدم رفتم خانوم خیلی مهربون و خوب و باتجربه ای هستن. شهرک غربه مطبش 

یه صلوات مهمونم کن 🙏  
اخه من شهرستانم هیچی نمیدن🤣

بیمارستان خصوصیه خیر سرش! میخام بدونم چی میدن. همه بیمارستانا ی ساک میدن با ی سری تجهیزات...  ماشاءالله هیشکی ج نمیده الان اگه تاپیک خیانت بود ملت اینجا بودن 

یه صلوات مهمونم کن 🙏  
2738
والا زایمان قبلیمو با عشوری مقدم بودم اینو زیاد تعریف شنیدم رفتم خانوم خیلی مهربون و خوب و باتجربه ا ...

یه سوال عشوری واقعا دکتر خوبی نیست یا فقط شانس من که گندکاریاش به من خورده😶

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
چطور مگه چی شده؟ 

دو تا عمل باهاش داشتم هر دو تا هم راضی نبودم  میخوام بدونم شما راضی بودی ازش🤔

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
بیمارستان خصوصیه خیر سرش! میخام بدونم چی میدن. همه بیمارستانا ی ساک میدن با ی سری تجهیزات...  م ...

دوست من بیمارستان پیامبران زایمان کرده بود چندسال میش میگفت یه دست لباس واسه نوزاد میدن،یکی دیگه از دوستانم هم یه بیمارستان دیگه یادم نیست چی بود میگفت تب سنج و لباس و پوشک و دستمال مرطوب و پوشک بهداشتی برای مادر

دو تا عمل باهاش داشتم هر دو تا هم راضی نبودم  میخوام بدونم شما راضی بودی ازش🤔

آره خیلی عالی بود ولی از وقتی اون جعفری رو آورد تو مطبش و ده تا ده تا مریض میدید دیگه خوشم نیومد نرفتم. چ عملی کردی؟ از چیش راضی نبودی؟ 

یه صلوات مهمونم کن 🙏  
دوست من بیمارستان پیامبران زایمان کرده بود چندسال میش میگفت یه دست لباس واسه نوزاد میدن،یکی دیگه از ...

اخه میگن ب خاطر تورم جدیدا هیچی نمیدن خاستم بدونم چجوریه 

یه صلوات مهمونم کن 🙏  
آره خیلی عالی بود ولی از وقتی اون جعفری رو آورد تو مطبش و ده تا ده تا مریض میدید دیگه خوشم نیومد نرف ...

یکی پانکچر یکی هم هیسترو یعنی داغونم کرد

2706