2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال من سه روز قبلش هاله خیلی کمرنگ انداخت شما بعد پریود بزن واسه اطمینان.

فقط اسم کاربریت😁😍

خدا ایشالله بهت یه نینی سالم و صالح بده

واسه سلامتی مامانم و پسرم دو تا حمد بخونید😢😢ممنون میشم
2738
بیا اینم عکساشون یادش بخیر😉😂

آخی خداروشکر

عزیزم اون ماهی که باردار شدی علائم داشتی؟ من هر ماه دل درد و سینه درد داشتم نزدیک پریودی. ولی این ماه ندارم ممکنه باردار باشم؟؟

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
آخی خداروشکر عزیزم اون ماهی که باردار شدی علائم داشتی؟ من هر ماه دل درد و سینه درد داشتم نزدیک پریو ...

علایمم فقط دلدرای شدید ب مدت سه هفته حدودا بود.دلدرد عین دلدرای روز اول پریودی هی میگرفت هی ول میکرد.مثلا درحد یک دقیقه مرفت بعد ول میکرد.من شب لقاحمم فهمیدم لحظه لقاحمم فهمیدم.یهو نصف شب از نوک سینه هام اتیش میزد بیرون داشت اتیش میگرفت سر سینه هام حدود نیم ساعت اینطوری بودم ک رفتم زیر دوش اب یخ سینه هامو اب یخ زدم اینثدر ک میسوخت سرشون

آخی خداروشکر عزیزم اون ماهی که باردار شدی علائم داشتی؟ من هر ماه دل درد و سینه درد داشتم نزدیک پریو ...

دنبال علایم قبل موعد نگرد.اینطوری اعصابت ب هم میریزه چون علایم پریودی و حاملگی عین همدیگه هست.اصلا قابل تشخیص نیستن.فقط ازمایش خون بده فقطططط ازمایش

2706