2726

خواهرم 30 سالشه ولی هنوز ازدواج نکرده خیلی براش ناراحتم. خودش خیلی دوست داره که ازدواج کنه ولی متاسفانه اصلا خواستگار نداره. دلیلش رو نمی دونم آخه هم تحصیل کرده است و هم شاغل و هم خیلی خشگل و مهربونه. وضع مالی بابام هم خوبه. میشه لطفا براش دعا کنید خدا یه آدم خوب قسمتش کنه؟ 

خواهشا کسی نیاد بگه مشخصاتش رو بگو چون هدفم فقط درددل بود نه پیدا کردن خواستگار براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا دلت بخواد.همکار خودم ۳۶ سالش بود پارسال ازدواج کرد و خواهرشوهر خالم ۴۰ سالش بود ازدواج کرد بچه دار هم شد دختر عمو بابام ۵۰ سالش بود ازدواج کرد بچه دار هم شد

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

من 30رسالگی. ولی انقد دیر شد که الان تو بچه دار شدن به مشکل خوردم.. بعدم دیگه شوهر آدم نه حال و نه نا داره و هر کاری بخوای همش میگه از ما گذشته. نه دست آدمو میگیره نا رستورانی نه چیزی البته میدونم به اینا نیست ولی من شانش نیاوردم فقط به خاطر عدم تحمل مجرد موندن و دیگه توان تحملشون نداشتن ازدواج کردم 

2706