عنوان

اقدامیا و باردارا

161 بازدید | 18 پست
57 بازدید| 4 پست

من ۴ ماهه اقدامم  بعد نوک سینه ها ب شدت درد میکنه ٣٠ ام موعدمه بیبی روژانم منفی بود  ناامیدم خیلی این ماه از استرس زیر شکمم خیلی درد میکرد کافی بود دسشوییم دو دقیقه نگه دارم از درد میمیرم میشه واسم دعا کنید این ماه خیلی امیدوار بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امید به خدا انشاالله بارداری اما اصلا استرس نداشته باش که خیییییییلی بده

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

من یکم موعدمه...علایم دارم....خداکنه جای پری نی نی بیاد😥😥

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
منم سوم باید عادشم خداکنه نشم باردار باشم

ایشالا بحق این ماه عزیز..

منم یکم موعدمه..بحق پنج تن نشم

و طعم شیرین بارداری حس کنم

خدایا فراوانی و برکت و سرسبزی به سرزمینم عطا کن سرزمینی شاد و آباد و غنی از اخلاق آرزومه
من یکم موعدمه...علایم دارم....خداکنه جای پری نی نی بیاد😥😥

انشالله..خدا دامنت سبز کنه

خدایا فراوانی و برکت و سرسبزی به سرزمینم عطا کن سرزمینی شاد و آباد و غنی از اخلاق آرزومه

ایشا... که بارداری عزیزم 

منم ۶ ماهه اقدام کردم این ماه خیلی دلم روشنه که باردار میشم ۱۵ام موعدمه واس منم دعا کنید بچه ها این ماه خبر خوش بشنوم به حق ۵تن

خدایا شکرت بخاطر حال خوبم و نی نی که گذاشتی تو دلم
2706