2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم 

سینه مرغ اندازه ی تیکه گوشت خورشتی برنج ی قاشق سوپ خوری و هویج نصفه میپزی ی پیازم بنداز ک بوشا بگیره بعد ک پخت خیلی کم نمکش بزن و میکس کن بده بخوره.دفعه بعدی ی کوچولو سیب زمینی بنداز.بعدش گوشت گوسفند را سوپ کن.بعد 15 روز سبزیجات سوپ را تنوع بده کدو حلوایی هم عالیه واسه سوپ نخود فرنگی.الوچه روغن زیتون سوپ متنوع بدرست تا کم کم برسی ب کته

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2728
اها باشه عزیزم ممنون از کمکت  شمام نی نی کوچولو داری؟ چند وقتشه؟؟

دختر من 14 ماهشه  اهان راستی از هشت ماهگی ب بعدش واسش قلم بگیر بزار  ی روز بپزه با پیاز بعدش روغنش را بزار فریزش تو غذاهاش بریز مقویه.دختر من کم بود وزن داشت شدید باهمین کار ها خوب شد

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2738
دختر من 14 ماهشه  اهان راستی از هشت ماهگی ب بعدش واسش قلم بگیر بزار  ی روز بپزه با پیاز بع ...

خدا حفظش کنه عزیزم 

چشم حتما بازم سپاااس 

میگم خواب پسرم خیلی کم شده شبام حتی سه چهار سااعت میخابه و بیدار میشه 

از چند ماهگی شبا طولانی تر میخابن؟؟

خدا حفظش کنه عزیزم  چشم حتما بازم سپاااس  میگم خواب پسرم خیلی کم شده شبام حتی سه چهار سا ...

الن اولشه میخاد دندون در بیاره خوابش کم میشه شبا یکم استامینوفن بزن رو لثه هاش تا مسکن باشه خوابش ببره ابشم بده تا تشنه نباشه اخر شبا هم سیرش کن دختر منم اینقدر بد میخابه صدبار تا صبح بیدار میشه

عه پس ب خاطر دندوناشه الهی

دختر داداشی من هفت ماهشه سه تا دندون داره ولی میگه شبا نمیخاوابه